Vieninteliame interviu televizijai – A. Baukutė: „Man jau ieško kapo duobės“

Lietuvos visuomenę sukrėtė skandalas, kurio epicentre atsidūrė aktorė Asta Baukutė. Vienoje nacionalinio transliuotojo pramoginėje laidoje nesuvaldžiusi savo emocijų moteris parodė itin dviprasmišką, A. Hitlerį vaizduojantį gestą. Atvirame interviu tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ aktorė prisipažino, kad praėjusi savaitė jai buvo viena sunkiausių gyvenime.

Kilus skandalui socialiniuose tinkluose įsiliepsnojo arši diskusija, laida, kurioje pasirodė A. Baukutė, buvo nutraukta, o ši istorija sulaukė atgarsio ir užsienio spaudoje. Vieni smerkė Astą, kiti bandė ją pateisinti. Pati aktorė nusprendė duoti vienintelį interviu televizijai ir tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ moteris sutiko atvirai papasakoti apie incidentą ir įvykius po jo.

„Savijauta yra labai sunki. Aš esu moteris, toks pats žmogus kaip ir visi. Kad raminamuosius gėriau irgi neslėpsiu“, – išskirtiniame interviu gyvenimo prisipažino A. Baukutė.


„Aš visų labai atsiprašau, tai buvo nesusipratimas. Taip, iškėliau ranką. Labai atsiprašau, kad kažkas įžvelgė tai, kas man net į galvą neatėjo. Atsiprašau už tą nesusipratimą, kuris įvyko. Tai yra bendra visų klaida, tai yra ne vieno žmogaus klaida. Ir aš už visus atsiprašau“, – visų Lietuvos žmonių atsiprašė A. Baukutė.

Garsi moteris prisipažino, kad dėl kilusio skandalo, kurio ji nepamirš niekada, sulaukė ir grasinančių žinučių: „Nužudyti, sušaudyti kaip žydę... Visokių yra. Kiek supratau, man jau kažkas ieško kapo duobės“.

Laidą galite žiūrėti čia.

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
nesvarbu
2017-01-29 21:53
man ta baukute visada atrode dura !