Vidutinis krūtinės dydis skirtingose šalyse

Vokiečių žurnalas “Bild” atliko tyrimą ir pagal gautus rezultatus sudarė žemėlapį, kuriame atsispindi vidutinis kiekvienos šalies moterų krūtinės dydis. Paaiškėjo, kad Lietuvos moterys džiaugiasi C dydžio biustais.

Tyrimo autoriai pateikė 5 matmenis: A, B, C, D ir didesnė nei D. Anot tyrimo, didžiausia, t.y. didesne nei D krūtine gali džiaugtis Rusijos, Suomijos, Švedijos ir Norvegijos dailiosios lyties atstovės.

D dydis populiariausias tarp Amerikos, Kolumbijos ir Venesuelos moterų. Tokiais įspūdingais apvalumais taip pat gali džiaugtis ir kai kurių Europos šalių atstovės: Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Jugoslavijos, Bulgarijos.


C dydžio krūtinė populiariausia Kanadoje, Brazilijoje, Argentinoje, Čilėje, Britanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir dar keliose Europos valstybėse. Kiek mažesnė, B dydžio krūtinė yra Meksikoje, Šiaurės Afrikoje, Kazachstane. Indijoje, Irane, Turkijoje, Afganistane ir Pakistane.

Na, o mažiausia, A dydžio krūtinė paplitusi Latvijoje, Baltarusijoje, Kinijoje ir Mongolijoje, o taip pat Centrinėje Afrikos dalyje.Pilną žemėlapį galite pažiūrėti čia.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
hm
2012-11-06 01:01
Jugoslavija ?
elle
2012-11-02 14:43
papu dydis priklauso nuo svorio dazniausiai. O kalbant apie gigantiskus dydzius, tai cia nepamineta ae papai naturalus ar silikoniniai.... ir speju,kad cia lt daugiausiai c is a pasidariusios
c
2012-11-01 18:30
kaip čia gražiau pasakyt... krūtinė proporcinga moters kūno masei dažniausia (jei natūrali), taigi kur daugiau pavalgyt gauna, ten ir dydžiai didesni