TV gelbėtoją Gerdą Stiklickienę sužadėtinis lepina įspūdingomis dovanomis – padovanojo ir naujutėlaitį automobilį

TV gelbėtoja Gerda Stiklickienė vis dar negali patikėti – ji tapo naujutėlaičio, prabangaus automobilio savininke. Tik šiais metais rinkai pristatytą karščiausią „Honda HRV“ modelį mylimai moteriai be jokios progos padovanojo jos sužadėtinis, televizijos prodiuseris Andrius Žemaitis.

Tokių automobilių, kokį A. Žemaitis išrinko Gerdai, Lietuvoje yra vos keli. Miesto visureigio titulą pelniusios transporto priemonės spalva – balta. Būtent apie tokią G. Stiklickienė ir svajojo. Tam, kad mylimoji būtų iš tiesų palepinta, A. Žemaičiui teko nemažai pasistengti – trokštamos spalvos automobilis buvo specialiai užsakytas ir atgabentas į Lietuvą per du mėnesius.

Kokią mašiną iš tiesų norėtų vairuoti, G. Stiklickienė savo išrinktajam papasakojo po apsilankymo parodoje.„Tačiau nė neįsivaizdavau, kad Andrius į viską, ką pasakojau, atkreipė dėmesį ir padovanojo man būtent tokį automobilį, kokio ir troškau! Neabejoju, kad jam tikrai buvo sunku išsaugoti paslaptį net kelis mėnesius!“ - mylimojo staigmena džiaugėsi televizijos gelbėtoja.

Iki šiol ji vairavo 2007 – ųjų laidos pirmos klasės „BMW“ automobilį. Jį G. Stiklickienė įsigijo prieš trejus metus.

Pasak pašnekovės, tiesiai iš salono į namų kiemą pristatyta mašina nuo iki šiol turėtų išsiskiria prabanga, komfortu bei papildomais privalumais.„Naujoji „Honda HRV“ – nei per didelė, nei per maža. Ji labai kompaktiška, bet kartu išskirtinė. Dabar sėdžiu daug aukščiau ir puikiai matau kelią! Tiesą pasakius, šį automobilį įsimylėjau vos išvydusi“, - šypsodamasi pasakojo G. Stiklickienė.

Vairuoti ji išmoko būdama septyniolikos, o pažymėjimą, leidžiantį savarankiškai valdyti automobilį, gavo dar po metų. Tačiau teises tuomet ji dvejiems metams padėjo į stalčių. Gerdos tėveliai nupirkti dukrai mašinos neišgalėjo, o savosios atiduoti neturėjo kaip – ji buvo reikalinga šeimos galvai.Pirmąjį nuosavą automobilį „Opel Astra“ G. Stiklickienė įsigijo tik pradėjusi savarankišką gyvenimą.

„Honda HRV“ – ne pirmoji netikėta A. Žemaičio dovana sužadėtinei. Šį penktadienį pora kelioms dienoms išskrenda į Romą. Šio Italijos pasididžiavimo anksčiau nebuvo aplankiusi nei Gerda, nei Andrius, tačiau apie vizitą, nors ir trumpą, abu vis pagalvodavo. Į kelionę įsimylėjėliai šįkart leidžiasi dviese – Gerdos sūnus Markas su močiute ir dar keliais suaugusiais artimaisiais lieka namuose.

„Andrius tikrai moka nustebinti! Metų pabaiga man išties yra įspūdinga!“ - sakė G. Stiklickienė.

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
gerda
2016-11-06 15:47
as tave mylu viska moku darit tvarkit razi moku drbu zuvu sandelo darbotojas 2000000euru gal sutiki buti mano mergina padaritume vestuves puike seima susikurtume seima puike lasvas esu atncau supadeklu lova valgit visada