Trumpam grįžusi Vasha į renginį atskubėjo su dukrele

Loretos Kondratės nuotr.

Šiuo metu Graikijoje drauge su vyru, krepšininku Ronaldu Rutkausku gyvenanti Gabrielė Rutkauskienė - Vasha trumpam grįžo į gimtinę. Jauna mamytė į Lietuvą atskrido su dukrele Adrija bei nepraleido progos apsilankyti renginyje ne tik su ja, bet ir su savo sesute bei mama.

„Grįžau savaitei. O gal dviems. Bilietų atgaliniam skrydžiui dar neturiu“, - sakė atlikėja.Vasha sakė maniusi, jog skrydis į gimtinę bus sudėtingesnis, nes leliukai įprastai lėktuvuose verkia. „Ji nemiegojo, žaidė. Dukrelei nedainuoju, ji to nemėgsta, iškart lūpytę patempia į apačią. Tai nemanau, kad bus dainininkė... Bet krepšinio rungtynes žiūri su didžiuliu malonumu!“ - su šypsena kalbėjo G. Rutkauskienė – Vasha.

Dukrytę ji maitina pati. Mažylė miega puikiai ir naktį mamai leidžia pailsėti. „Jos rėžimas patogus ir geras. Paryčiais atsikelia pavalgyti ir vėl užmiega. Atsibunda tik apie 11 valandą“, - pasakojo laiminga mama.Į Lietuvą ji grįžti sugalvojo spontaniškai. „Mums abiems su Ronaldu reikėjo poilsio. Ir aš norėjau jau grįžti į Kauną. Švęsime prosenėlės gimtadienį“, - sakė Vasha.

Vashos mama Viktorija Mauručaitė sakė, kad anūkę mielai prižiūri visos šeimos moterys. „Kai reikia, pažiūriu, bet... mažylę visada pažiūri ir mano mama!“ - sakė V. Mauručaitė.

» Rašyti komentarą