Testas: kuris vaikas sudaužė vazą?

Kartais surasti kaltininką būna labai sunku, nes nėra jokių kaltės įrodymų – tada mes pasitelkiam į pagalbą logiką ir intuiciją. Tačiau ar kada susimąstėte, kad jūsų samprotavimams didelę įtaką daro jūsų pačių asmenybė? Siūlome sužinoti kai ką apie save!
 
Pažiūrėkite į šį piešinį. Kaip manote, kuris vaikas kaltas?
 
Vaikas A
 
Šis variantas atrodo pats akivaizdžiausias: vaikas žiūri žemyn, susidaro įspūdis, kad jis gailisi to, ką padarė. Jis vienintelis stovi iš kairės, visi likusieji žiūri į jį, tarytum smerkdami.
 
Tačiau ar tikrai galima būti 100% tikriems, kad kaltas yra būtent šis vaikas? Gal jis tiesio tapo „atpirkimo ožiu“, auka, į kurią visi žiūri, bet neturi pakankamai įrodymų?
 
Jei pasirinkote šį vaiką, esate atsargus ir nepaprastai atsakingas žmogus, pro jūsų akis nepraslysta net menkiausios detalės: jūs atkreipiate dėmesį į žmonių gestus, išraiškas, jus labai sunku apgauti.
 
Vaikas B
 
Paveiksle vaikas B – tai vyriausioji dukra, atsakinga už savo jaunesniuosius brolius ir seseris, kol mama užsiėmusi savais darbais.
 
Ši mergaitė žiūri į vaiką A, tarytum rodydama į kaltininką. Tačiau šis žvilgsnis neatrodo smerkiantis – greičiau kupinas supratimo ir palankumo.
 

Jei pasirinkote vaiką B, galima daryti išvadą, kad esate sąmoninga asmenybė, suprantanti kitų žmonių problemas taip, tarsi jos būtų jūsų pačių. Spręsdami problemas jūs vadovaujatės logika ir sveiku protu, kryptingai siekiate savo tikslo, ir anksčiau ar vėliau viskas bus taip, kaip norėsite jūs.
 
Vaikas C
 
Šis vaikas geriausiai pasislėpęs iš visų. Jo rankos kišenėse, jis atrodo sunerimęs ar net pašaipus, galbūt kaltinantis vaiką A.
 
Gal pasirinkote šį vaiką dėl to, kaip jis žiūri į savo brolį: „Tai padariau aš, tačiau aš išlipsiu iš balos sausas, o apkaltins tave“?
 
Jei manote, kad kaltas vaikas C, jūs pasižymite lyderiui būdingomis savybėmis. Jums svarbu aplinkinių gerovė, jūs žinote, ką daryti, kad palaikytumėte tvarką.
 
Jūs visada imatės iniciatyvos, visada turite tvirtą asmeninę nuomonę, veikiate taip, kad visiems būtų gerai, nes taip išpešite sau dar daugiau naudos.
 
Vaikas D
 
Tai – mergaitė, prisiglaudusi prie savo mamos. Panašu, kad ji sudaužė vazą ir dabar bijo nemalonių pasekmių.
 
Ką šis pasirinkimas pasako apie jus? Psichologai pasakytų, kad esate atsakinga ir patikima asmenybė, ir jūs galite tikėtis sėkmės, kad ir ko besiimtumėte.
 
Jūs visada stengiatės tapti geresni, tobulesni, pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Jūs pasitikite kitais, bet esate labai jautrūs.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rasa
2018-02-25 18:01
Na,labai tiksliai pasakyta,apie mane