Svorio priaugusios merginos

Pripažinkime: priaugti svorio kur kas lengviau, nei vėliau jį numesti. Deja, daugumai iš mūsų valgymas yra vienas iš didžiausių malonumų gyvenime. Sumuštinukas prieš miegą, keletas papildomų desertų, šiek tiek didesnės porcijos... Ir kilogramai pradeda augti kaip ant mielių. O sustoti juk taip sunku!

Tik štai vėliau, kai atvaizdas veidrodyje ima erzinti ir kelti pykti, o į naujus drabužius ir vėl nebetelpi, ateina metas susiimti. Laikytis dietos ne tik sunku, bet ir pavojinga, o svorio numesti juk norisi... Todėl gal geriau pasitelkti kantrybę ir pasistengti, kad svoris taip smarkiai nesvyruotų? Nors... kuris iš mūsų nėra "nusidėjęs" ir priaugęs kelių papildomų kilogramų?

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Raimas
2022-08-10 18:25
O man grazu kas moteryje moteriska ir stambumas ne yda o grazesne buna.
ieva
2013-03-15 13:18
as ir buvau kuda o dar dvigubai stora bet aisku bisky assileidau ir dar tas kad ligos uzkuole dar gimdymas na ir likau stora o dar nzn net kai numesti tiek svorio
sexsi bomb
2012-08-29 22:41
Gimdymas nieko dar nereiškia.Jeigu tu pati nori,tai ir padarai savo atgal.Tinginys labai padeda.ir poto lieka kiaulėm kokiom.Nereikia apleist saves.visada turi save prisižiūrėti.Negaliu pernšt tokiu moterų kurios save gadina.Tai parodo jų apsileidimą.
OMG
2012-04-09 18:57
Mc Donalds daro stebuklus
as
2012-01-02 14:13
bbd kiek fotosopo. vapsie net neidomu zieti. tikejausi pamatyti kazka idomaus o cia bl viena pana plona parodo ir paskui savsiem kita bet panasia stora jau rodo. gal kokia 1 foto ir yra bet ne daugiau.