Simona Nainė: „Nuo šiol – tik vienas pyragėlis per mėnesį“

Saldus pyragaitis ar obuolys – sprendimas, kurį grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei priimti sunkiau nei ji įsivaizdavo. Nepriekaištingą figūrą turinti moteris metė sau iššūkį: vartoti mažiau cukraus, pyragaičių ir kitų saldumynų.

Simona Nainė sako anksčiau pyragaitį mielai iškeisdavusi į gerą kepsnį, tačiau, pradėjus sportuoti, kūnas ėmė nuolat reikalauti saldumynų. O atsispirti jiems, pasak atlikėjos, labai sunku. S. Nainė pasiryžo per 21 dieną pakeisti savo įpročius ir atsisakyti saldžiųjų pagundų.

„Pradėjusi sportuoti, sunkiai atsispiriu pyragėliams, šokoladui, cukrui – visada norisi ko nors saldaus. Tad nuo mėsos perėjau prie saldumynų. Kai „Didysis savijautos testas“ parodė, kad vartoju per daug cukraus, supratau, kad reikia kažką keisti. Nesiruošiu savęs alinti ir niekada nepasiduoti pagundai suvalgyti ką nors saldaus. Esu iš tų, kurie tiki, kad viskas galima, tik su saiku. Gyvenam vieną kartą ir nereikia savęs linčiuoti. Bet taip, nuo šiol mano valgiaraštyje saldumynų kiekis bus minimalus – vienas pyragėlis per mėnesį“, – planuojamais pokyčiais dalijasi S. Nainė.


Pasiryžusi mažiau valgyti saldumynų, atlikėja priėmė „21 dienos cukraus iššūkį“. Jį sudaro „Eurovaistinės“ ir specialistų parengtas planas, kaip per 21 dieną sumažinti suvartojamo cukraus kiekį. Pirmosios dienos, keičiant įprotį, sunkiausios, tačiau jos neatbaidė S. Nainės nuo pasiryžimo grįžti prie sveikesnės mitybos.

„Iki šiol nebandžiau pakeisti įpročio per nustatytą terminą ir sunku prognozuoti, ar man reikės 21 dienos, ar užteks ir 7 dienų. Svarbų žingsnį jau žengiau – supratau ir įtikinau save, kad pyragėlių mano gyvenime tikrai gali būti mažiau. Žinau, kad tik nuo manęs vienos priklauso, ar aš pasieksiu planuojamus rezultatus. Gaunami specialistų patarimai padeda suprasti, ar tikrai man reikia to šokoladuko ar papildomo cukraus šaukštelio. Juk visada lengviau siekti tikslo, kai tau sako ne „nedaryk to, neimk ano“, bet ragina: „tu pagalvok, ar tau tikrai reikia?“, – ryžtą rodo S. Nainė.

Žavi moteris skuba nuraminti draugus – jų gimtadienio torto tikrai neatsisakys.

„Eurovaistinė“ kovo pradžioje gyventojus pakvietė priimti vieną iš 8-nių asmeninių iššūkių. Pirmajame etape gyventojai galėjo rinktis „7 min. mankštos“, „Vandens“, „Sveikos šypsenos“ arba iššūkį „Be streso“, antrajame – „10 000 žingsnių“, „Cukraus“, „Sveikos veido odos“ arba „Dėmesingumo“ iššūkį. Vienu metu gyventojai gali laikytis vieno iššūkio. Visa ši nemokama patarimų platforma sukurta puslapyje jauskitesgerai.lt

» Rašyti komentarą