Shakira laukiasi antrojo vaiko

Pasaulyje puikiai žinoma Kolumbijos atlikėja, dainų autorė, šokėja ir choreografė Shakira paskelbė džiugią žinią - moteris kartu su savo vyru, ispanų fotbolininku Gerard'u Piqué laukiasi antrojo vaikelio.


Beveik prieš dvejus metus pora susilaukė pirmagimio sūnelio, kurį pavadino Milan'u. Moters tėvai duodami interviu jau išdavė paslaptį apie mažylio lytį, Shakira laukiasi dar vieno berniuko: „Esame be galo laimingai. Taip, tai dar vienas mažytis berniukas. Žaidimų draugas Milan'ui“.

Įvairiuose interviu garsi moteris ne kartą minėjo, kad jiedu su vyru planuoja turėti daugiau vaikų. Tiesa atlikėjos gerbėjai tikrai nesitikėjo tokio greito antrojo nėštumo, juk atlikėja atvirai kalbėjo apie motinystės vargus gimus pirmajam sūnui: „Tikrai nesitikėjau, kad vaikams reikia tiek daug vystyklų! Niekas man niekada nesakė, kad juos reikia pervystyti taip dažnai. Jis puikus, tiesiog nuostabus kūdikis. Manau, kad net ramesnis nei kiti, bet niekas man nesakė, kad bus taip sunku. Vaikučiui reikia daug energijos, tačiau man tai patinka, mėgaujuosi kiekviena akimirka. Žinote, tiesiog motinystė nėra tokia idiliška, kaip pasakoja daugelis. Tiesa, nėra ir tokia siaubinga, kaip, kad kalba kiti“, - atviravo Shakira.
 

» Rašyti komentarą