Rytų moterų receptai veido odos grožiui

Apie Rytų moterų grožį ir nepriekaištingą išvaizdą sklando daugybė legendų. Sakoma, kad būtent rytiečių kūno švelnumas apžavintis, akys – užburiančios, o lūpos tiesiog kviečiančios bučiniui. Šiuolaikinės Rytų moterys nepasidavė masiniam vartojimui ir vis dar išliko ištikimos senoviniams grožio receptams, kuriais naudoji jų mamos, močiutės ir prosenelės.

Jauninamoji kaukė veidui

Sumaišyk pusę puodelio grietinės, 2 šaukštus medaus ir 1 šaukštelį smulkinto greipfruto žievelės. Paruoštą kaukę užtepk ant švariai nuvalyto veido, kaklo ir dekolte zonos. Palauk 20 minučių ir nuplauk šaltu juodosios arbatos nuoviru.

Balinamoji kaukė veidui


Sumaišyk 3 lašus citrinų sulčių, 1 kiaušinio baltymą, 1 šaukštą kosmetinio molio ir 1 šaukštelį jūros druskos. Paruoštą kaukę užtepk ant veido, palauk 20 minučių, kol kaukė uždžius ir nuplauk šiltu vandeniu, be jokio muilo.

Kavos ir alyvuogių šveitiklis veidui

Sumaišyk pusę puodelio kavos tirščių, 1 šaukštelį cukraus ir 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus. Veido odą sudrėkink, užtepk paruošto šveitiklio ir lengvai pamasažuok odą pirštų pagalvėlėmis. Tuomet veidą nusiprausk šiltu vandeniu.

Gaivinamasis tonikas veidui

Rožių žiedlapius užpilk 100 ml verdančio vandens, palauk, kol atvės, įdėk šaukštelį medaus ir įlašink kelis lašus citrinos sulčių. Paruoštame tonike sudrėkink vatos tamponėlį ir nuvalyk juo veido odą. Po 15 minučių veidą nusiplauk šaltu vandeniu. Beje, šis tonikas ne tik atgaivina odą, bet ir mažina uždegimus.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
natūralu
2012-09-13 14:01
man veiksmingiausia pasirodė marokio molio kaukė su argano aliejumi, puikus derinutas ir oda tiesiog švyti ir nebereikia papildomų kremukų štai ši http/argan.lt/8-maroko-molis
lina
2012-09-10 14:14
laura beaumont jauninamoji kauke,puikus ir akivaizdus rezultatas.paulaavenue.lt