Romų dainininkas Ištvanas Kvik antrosios atžalos laukė net aštuoniolika metų

Dainininkas, romų ansamblio „Sare roma“ lyderis Ištvanas Kvik saugo skaudžią savo šeimos paslaptį. Prieš kelerius metus savo dukrą Jelizavetą už vyro išleidęs ir seneliu tapęs, būdamas vos 33-jų, Ištvanas atskleidė, kad jo žmona negalėjo pastoti net 18 metų. Neseniai gimusi dukra – tikras stebuklas šeimai.

Tėvu tapęs dainininkas tikina, kad vaikai ir vaikaičiai yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas. Pagaliau dukrelės sulaukęs vyras prisiminė, kaip buvo sunku, kai su jiedu žmona negalėjo susilaukti atžalos.

„Labai slėpiau tą dalyką. Ir aš buvau sveikas, ir žmona, bet negalėjome turėti daugiau vaikų dėl kažkokių priežasčių. Aštuoniolika metų mes laukėme vaiko. Gal Dievas buvo supykęs ant manęs, nežinau, bet po to jis padovanojo man vaiką“, – su šypsena TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ pasakojo Ištvanas.


Ilgai lauktą dukrą šeima pavadino hebrajišku vardu Sara. Laidoje viešėjęs vyras atskleidė, kad lietuviškai šis vardas reiškia „Princesė“. Romų ansamblio „Sare roma“ lyderis I. Kvik, sulaukęs 36 metų, yra ne tik dviejų vaikų tėvas, bet ir dviejų anūkų senelis.

Dainininkas pasakojo, kad jo žmona ir vyresnioji dukra laukėsi tuo pačiu metu: „Čia buvo tikrai labai didelė laimė. Mano anūkui Džastinui dabar yra beveik trys metai, bet aš turiu ir dar vieną anūką. Jam jau aštuoni mėnesiai.“

Ištvanas prabilo ir apie romų padėtį visuomenėje. „Lietuvoje yra stereotipai, apie kuriuos aš nenoriu kalbėti, nes man skaudu. Nuomonė apie mus Lietuvoje yra prasta, bet mano užduotis – pakeisti visuomenę ir parodyti, kad mes esame geri žmonės“, – sakė vyras.
 

» Rašyti komentarą