Renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei sunku rasti tinkamų drabužių

Loretos Kondratės nuotr.

Žinoma renginių organizatorė Kristina Kaikarienė - jaunatviška ir žavi moteris, kuri, kaip ir daugelis dailiosios lyties atstovių, savo spintos kamputyje kaupia jau kiek per ankštus drabužėlius. Tiesa, moteris nusprendė, kad atėjo metas jų atsikratyti, kadangi sulieknėti ji neketinanti. Moteris jau dabar susiduria su tiesiog pavydėtina problema - parduotuvėse siūlomi drabužiai jai pernelyg dideli!

„Po to, kai Kaune, „Twin-Set Simona Barbieri“ parduotuvės atidaryme besimatuodama suknelę supratau, kad man tinka tik XS dydžio drabužiai, nusprendžiau – daugiau tikrai nebesulieknėsiu, todėl kažkada pirktus bei mylėtus rūbus, kurie man yra per maži, teks padovanoti...“, - sakė pašnekovė.


Kristina Kaikarienė su dukra Kriste

Ji tvirtino nesitikėjusi, jog parduotuvėse bus sunku rasti jai patinkančių reikiamo dydžio kelnių, suknelių, švarkelių ar palaidinių. Dažniau, anot renginių organizatorės, moterys skundžiasi negalinčios vilkėti norimos aprangos, nes ji yra per daug aptempta ir maža.

„Niekada negalvojau, kad susidūrsiu su tokia problema kaip per dideli drabužiai! Todėl kai parduotuvėje randu tai, kas man patinka ir tinka, nebedvejoju. Pavyzdžiui, iš „Twin-Set“ išėjau nešina juoda ilga suknele“, - juokiasi žinoma kaunietė.

Paklausta, ar tikrai kažkada buvo dar lieknesnė, K. Kaikarienė neslepia – taip. Metams bėgant keičiasi kūno apimtys ir nors drabužių dydis gali išlikti toks pats, tai, ką nešiojai anksčiau, nebetika. Ir ne tik dėl to, kad rūbai tapo nebemadingi. Tiesiog į juos įsisprausti būna nebeįmanoma.

„Kad ir kaip moterys prisižiūri, savo vestuvinių suknelių švęsdamos santuokos dvidešimtmetį ar trisdešimtmetį apsivilkti dažniausiai nepajėgtų“, - sakė K. Kaikarienė. Ji ne kartą viešai pasakojo, jog išsaugoti dailias kūno linijas padeda aktyvus gyvenimo būdas, susilaikymas nuo saldumynų ir gėrimas iš imbiero, citrinų bei agurkų.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
XXXL
2016-03-25 16:04
Pritariu Marijai - problemos tikrai "oniškos". .. XS neranda!!! Varge!!! Ir apie tai reikia strapsnį parašyti. Niekalai. Tai net straipsniu sunku pavadinti - poniučių skaitalas
marija
2016-03-22 20:29
nu bet ir problemos pas ponia!!! eikit sau...beda...ir ka daryt ????? ps......straipsnis apie NIEKA !!!!