Policininkas žaidžia su vaiku, kurio mamą tik ką partrenkė automobilis (foto)

Gyvenimas nenuspėjamas. Daugelis nelaimių – tai keistų ir netikėtų atsitiktinumų pasekmė.
 
Viena nėščioji pasistatė automobilį ir išlipo iš jo, kad patikrintų pašto dėžutę, tačiau transporto priemonė ėmė važiuoti tiesiai ant jos. Automobilyje tuo metu buvo moters dvejų metukų sūnelis Flintas.
 
Galinis ratas pervažiavo Dženifer koją ir  moteris atsidūrė po automobiliu. Patirtos traumos buvo labai rimtos: lūžo dubens kaulai, šonkaulis ir viršutinė stuburo dalis.

Atskubėjusi pagalba valandą stengėsi išlaisvinti mamą, o Flintą perdavė konstebliui Benui Timpsonui. Pareigūnas ir trijų vaikų tėvas patogiai įsitaisė su berniuku ir visaip bandė atitraukti jo dėmesį nuo to, kas vyko aplinkui.

Kažkas pastebėjo šią porelę ir ją nufotografavo – juk vaiko šypsena buvo tikra, ir toje situacijoje tai buvo vienintelis džiaugsmo spinduliukas.
 

Dženifer, gulėdama po automobiliu, pajuto palengvėjimą, matydama, kad jos sūnelis visiškai saugus ir neverkia. Timpsonas puikiai suprato, kad mamai šiuo metu svarbiausia, kad kas nors pasirūpintų jos mažyliu.

Po to, kai moteris buvo išlaisvinta iš spąstų, konsteblis Timpsonas su mažuoju Flintu nuvyko paskui ją į ligoninę. Čia atskubėjo ir išsigandęs Dženifer vyras Raselas su 5 metukų sūneliu Kuperiu. Jie dar nežinojo, ką pasakys gydytojai.
 
Tyrimas ultragarsu parodė, kad kūdikis, kurio laukėsi moteris, nė kiek nenukentėjo!
 
„Jie tiesiog dirbo savo darbą, bet darė viską iš širdies. Ir mes to niekada nepamiršim“, - sako nukentėjusioji.

Šiuo metu Dženifer sveiksta ir toliau. Ji negali sulaukti, kada galės grįžti namo.
 
Na, o pareigūnas Timpsonas, tapęs tą dieną Flinto angelu sargu, ir toliau eina savo nelengvas pareigas, prisimindamas šią liūdną istoriją su laiminga pabaiga...

» Rašyti komentarą
» Komentarai
jus daunai
2016-07-09 13:12
blet kas duoda tokioms kiauroms boboms teises?!!!!!!