Per mažas gleivių kiekis makštyje gali trukdyti pastoti

Lietuvoje yra 50 tūkst. nevaisingų porų. 1 iš 5 vaisingų porų pastoti prireikia daugiau kaip metų, o per 90 proc. vyresnių kaip 30 metų moterų natūraliai pastoti gali tik per ketverius metus. Per mažas gleivių kiekis moters makštyje vaisingomis dienomis ir gyvybingumą praradę spermatozoidai neretai tampa kliūtimi, trukdančia susilaukti išsvajoto kūdikio. Tačiau šias nevaisingumo priežastis jau galima įveikti naudojant specialų vaisingumo lubrikantą.


Tyrimai rodo, kad net trys iš keturių bandančių pastoti moterų turi rūpesčių dėl makšties sausumo, kuomet lytiniai santykiai tampa skausmingi, nemalonūs, kartais net pažeidžiama makšties sienelė arba dėl šio intymaus diskomforto vengiama lytinių santykių.

Gleivių, kurios padeda spermatozoidams susitikti su moters kiaušinėliu, gali sumažėti dėl natūralių amžinių pakitimų, lėtinių uždegimų, ovuliaciją skatinančių vaistų. Dėl to poros neretai naudoja lubrikantus. Tačiau ši priemonė gali ne tik nepadėti pastoti, bet priešingai – trukdyti. Taip yra todėl, kad į kai kuriuos lubrikantus pridedama spermicidų – specialių medžiagų, kurios naikina į makštį pakliuvusius spermijus, todėl planuojant kūdikį ir renkantis lubrikantus reikėtų atkreipti dėmesį į jų paskirtį.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
INGRIDA
2015-10-23 14:14
Jau 4metai kad neturui seimos bus greitai5metai,
Susidomėjusi
2015-04-11 14:02
Internete radau conceive plus lubrikantą kuris pasak kitų moterų komentarus padeda pastoti.Nuo rytojaus pati pabandysiu,žiūrėsim kaip čia bus!
gabi bi
2015-01-09 14:39
jaigu norite pastoti turite perskaityti intike apie nestuma ir turite tureti viena partneri kuri myletumem tik viena ir bus gerai su vaisingumu ir myletis su partneriu atsargiai kad nepakenktu maksties ir atsiplauti tik jaigu norit pastoti nuo draugo
sandra beybi
2015-01-09 14:36
negalejau ir as pastoti,bet stengiosi du kartus buvau pasalinusi vaikus bet dabar turime ir dziaugemes vaikeliu
hahaha
2015-01-09 14:35
as negalejau pastoti bet va turim ir dziaugemes nenusivilkit ir jus tikekites stebuklu