Neseniai išsiskyrusi „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė I. Norkutė: „Meilė yra varomoji jėga“

Džiugios žinios kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams: populiarusis serialas sugrįžta į TV3 televizijos eterį jau šį rudenį. Dešimtą sezoną skaičiuojanti istorija pateiks ne vieną staigmeną, o žiūrovai ir toliau stebės savo mylimų herojų gyvenimus. Aktorė Inga Norkutė savąjį Medos vaidmenį atlieka tiek, kiek gyvuoja serialas – dešimt metų. Neseniai išsiskyrusi moteris džiaugiasi įsisukusi į intensyvius filmavimo darbus ir tikina, kad visuomet ateina laikas, kada žmogus turi priimti pokyčius ir būti drąsus.

Serialas „Moterys meluoja geriau“ – populiariausia visų laikų lietuviška dramas su komedijos elementais. Nuo pat pirmosios serijos viliokės Medos vaidmenį kurianti aktorė I. Norkutė tikina, kad per dešimt metų sukauptas nemenkas bagažas įvairios patirties ir juokiasi, kad, ko gero, šį vaidmenį vaidins iki senatvės.

„Per visa dešimtmetį keitėsi režisieriai, scenarijai, personažai. Su kiekvienu periodu viskas buvo vis kitaip ir man atrodo, kad šis serialas dar eis tol, kol aš sulauksiu pensijos. Ir kiekvieną sezoną Meda turi vis kitą mylimąjį, su kiekvienu ją sieja skirtingos istorijos. Manau, kai ir senikė būsiu, tai su lazdele tuos vyrus užkabindama kabinsiu“, – juokėsi niekada geros nuotaikos nestokojanti aktorė.

Nuo 2008 metų kuriamas televizijos serialas šiais metais švenčia 10-ąjį jubiliejų. Visi iki tol buvę sezonai tvirtai laikėsi reitingų viršūnėse. I. Norkutė neslepia, kad už darbą šiame seriale ji dėkoja prodiuseriui ir „Moterys meluoja geriau“ sumanytojui Rolandui Skaisgiriui bei likimui.

„Esu jau kažkada sakiusi, kad R. Skaisgirys yra mano ir tėvynė, ir gimtinė televizijoje. Esu jam dėkinga, kad tada mane pakvietė, o likimui dėkoju, kad tuomet atsidūriau laiku ir vietoje. Dabar pasiekta tokia stadija, kad visi personažai yra ryškūs, susiformavę, o žiūrovai juos įsimylėję“, – kalbėjo moteris.„Moterys meluoja geriau“ dešimtame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Naujas kultinio serialo sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos. Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“.

„Meda vis tiek išliks ištikima sau. Jos meilės – tik gyvenimo pakeleiviai. Visus partnerius, su kuriais teko vaidinti, myliu be galo ir kaip žmones, ir kaip personažus. Visiems jiems aš atsidaviau visa širdimi. Bet juk Meda nebūtų Meda, jei imtų ir rimtai ištekėtų, gimdytų vaikus, sukurtų šeimą“, – apie naujo sezono scenarijaus vingius prasitarė I. Norkutė.

Neseniai skyrybas su vyru, aktoriumi ir režisieriumi Aurimu Žviniu išgyvenusi moteris džiaugiasi įsisukusi į intensyvius filmavimo darbus ir tikina, kad visuomet ateina laikas, kada žmogus turi tapti drąsus ir priimti pokyčius.

„Gyvendama su savo vyru, kai reikėdavo dirbti – žiūrėjau į žemę, kai ilsėdavausi – į dangų. O dabar drąsiai žiūriu į akis. Viskas labai paprasta. Ateina laikas, kada turi būti drąsus. Šiandien aš nebijau žiūrėti į akis. Esu laisvas paukštis“, – atviravo aktorė.

Penkerius metus santuokoje gyvenusi I. Norkutė neatskleidžia, ar jos širdyje karaliauja naujas mylimasis, tačiau moteris juokiasi, kad skųstis gerbėjų dėmesio stoka jai netenka: „Man nereikia jų vilioti, jie mane vilioja, o aš bėgioju ir atsirinkinėju (juokiasi). Tikrai nėra taip, kad aš einu kažkur susirasti vyro ir, ačiū Dievui, į pažinčių klubus man eiti dar nereikia. Aš esu pasiruošusi netikėtumams ir žaviuosi tuo.“

Nors pirmoji aktorės santuoka ir baigėsi skyrybomis, tačiau Inga išlieka optimistė ir į gyvenimą žiūri plačiai atmerktomis akimis. „Meilė yra varomoji jėga gyventi, dirbti, būti laisvam, drąsiam, būti savimi. Nesvarbu, ką apie tave pagalvos kiti. Mano gyvenime dabar toks periodas, kai man visiškai nesvarbu, ką man kalba už nugaros. Dabar svarbiausia dirbti savo darbą, o kai matai, kad žmonės šypsosi, sako gražius žodžius, tada supranti, jog esi savo vietoje“, – džiaugėsi I. Norkutė.

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

„Moterys meluoja geriau“ – jau greitai per TV3!

» Rašyti komentarą