Natūralios kaukės akims

Mes jau ne kartą esame kalbėję apie tai, kad oda aplink akis labai plonytė ir jautri, taigi jai reikia ypatingos priežiūros. Kuo anksčiau ja pasirūpinsite, tuo mažiau nemalonumų turėsite ateityje. Juk niekas kitas taip neišduoda moters amžiaus, kai raukšlelės aplink akis ir žinoma, rankos.

Parduotuvėse galima įsigyti įvairiausių akių priežiūros priemonių, tačiau mes siūlome išbandyti natūralią kosmetiką, kurią nesunkiai pasigaminsite namuose. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų!

Raminančios kaukės

  • Sutarkuokite vieną agurką ir išspauskite jo sultis. Sultyse pamirkykite du vatos diskelius ir kuriam laikui uždėkite juos ant akių vokų. Tai padės akims atsipalaiduoti ir pašalins nuovargį. Jei neturite laiko, gali tiesiog užsidėti agurkų griežinėlius.
  • Vatos diskelius pamirkykite rožių vandenyje ir užsidėkite ant akių vokų 5 minutėms. Tai suteiks akių odai gaivumo ir pašalins nuovargį.

Patinimą mažinančios kaukės

  • Indelyje sumaišykite 1 šaukštelį smulkintų petražolių ir 2 šaukštelius grietinės. Šiuo mišiniu patepkite paakius ir po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
  • Petražolių šakneles sutarkuokite smulkia tarka arba pertrinkite mėsmale. Gautą košelę užtepkite ant akių vokų ir po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Tamsius ratilus po akimis naikinančios kaukės

  • Užplikykite arbatą, jos maišelius palikite atvėsti ir tiesiog užsidėkite ant užmerktų akių. Arbata gali būti tiek juoda, tiek žalia. Svarbu, kad jame būtų kofeino.
  • Sutarkuokite žalią bulvę, įvyniokite ją į marlę ir uždėkite ant akių vokų 15-20 minučių. Po to veidą nusiplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite kremu.
  • Sumaišykite 1 šaukštelį smulkintų petražolių ir 2 šaukštelius grietinės. Šiuo mišiniu patepkite paakius ir po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
  • Užvirinkite pieną, o tuomet palaukite, kol jis atvės. Pamirkykite piene vatos diskelius ir dėkite juos ant akių vokų. Po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite veidą kremu.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Ausra Kontrimiene
2021-03-01 10:08
Banano zieves kauke man pasiteisino
Katė
2012-05-30 16:06
geriausia priemonė paakiams - agurkas. Nė karto nenusivyliau
Rita
2012-05-30 10:58
niekada paakiams nedarau kaukių. Paakių oda labai jautri, aš apsiriboju kremais. Nepasitikiu naminėm priemonėm