„Moterys meluoja geriau“ vaidinanti Justė Zinkevičiūtė: „Manyje yra daug skirtingų moterų“

Algio Kriščiūno nuotr.

Devintasis kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas jau beldžiasi į žiūrovų namus. Serialas džiugins ne tik naujais siužeto vingiais, bet ir profesionalių aktorių gausa. Antrą sezoną vaidmenį kurianti aktorė Justė Zinkevičiūtė prisipažino, kad joje gyvena daug skirtingų moterų, todėl nenuostabu, kad aktorė sugeba įsikūnyti į prieštaringus ir pačius įvairiausius personažus.

Daugybę vaidmenų teatre, kine ir televizijoje sukūrusi jaunosios kartos aktorė žiūrovų pamiltame seriale atlieka ambicingos, iš kaimo į miestą ieškoti laimės atvažiavusios užsispyrusios Tomos vaidmenį. Aktorė intriguoja, jog jos personažui šis serialo sezonas bus itin lemtingas: „Galiu pasakyti, kad Tomos gyvenimas versis aukštyn kojomis. O visi atsakymai – naujame sezone.“Didžiąją vasaros dalį „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelėje dirbusi J. Zinkevičiūtė prisipažino, kad vos įsijungus filmavimo kamerai ji tampa ne savimi, o savo personažais. Ar J. Zinkevičiūtė sugeba jų neparsinešti namo? Aktorė šypsosi: „Toma nėra Justė, tad klaidinga žiūrovui mane tapatinti su personažu, nes Justė – kitokia. Tai yra parašytas scenarijus, išrašytas vaidmuo, kurį aš sukuriu. Manyje yra daug skirtingų moterų, kurios reikiamu metu – ar įsijungus kamerai, ar išėjus į sceną – pradeda gyventi savo gyvenimą. Bet filmavimams pasibaigus, prožektoriams užgęsus, aš grįžtu į Justę ir neparsinešu personažo namo.“

Mielos ir romantiškos išvaizdos merginai neretai tenka įkūnyti maištingas asmenybes, tačiau pati aktorė tikino, kad netikėtus ir dar neišbandytus personažus jai kurti kur kas įdomiau. „Man labiausiai patinka kurti tokius vaidmenis, kurių nesu vaidinusi. Kad kiekvienas naujas personažas būtų iššūkis. Vaidinti save – o kam? Jeigu aš nejaučiu noro kurti personažo, aš jo nekuriu vien dėl to, kad bijau jį atlikti neprofesionaliai“, – tvirtino aktorė.

J. Zinkevičiūtė atskleidė, kad savo vaidmenims įkvėpimo ieško kasdieniuose įvykiuose ir ją supančioje aplinkoje. „Įkvėpimo semiuosi visur! Kai kuriu personažą, aplinka, kurioje būnu, tampa man kūrybos įrankiu. Ir dabar mes šnekamės.. Ir galbūt Jūsų kalbėsena, kažkokia elgesio forma gali tapti Tomos charakterio savybe. Aktorius turi būti imlus aplinkai. Kai kuriu personažą, manyje įsijungia ieškojimo mygtukas, kuris atveda prie atradimo“, – šypsodamasi pasakojo Justė.

» Rašyti komentarą