Moters charakteris pagal juoką

Pagrindinis moters vilioklės bruožas – nuoširdus kvatojimas. Išgirdus tokį juoką iškart kyla asociacijos su nerūpestingumu ir atsipalaidavimu. O kas vyrui gali būti maloniau, nei koketės kompanija? Taigi, jei norite sužinoti su kuo bendraujate, įsiklausykite į juoką.

• Beveik negirdimas, tylus juokas. Moterys, kurios juokiasi tyliai ir žemu balsu, pasižymi stipriu, tvirtu charakteriu. Jos sunku išsirinkti gyvenimo partnerį, kadangi reikalavimai išrinktajam – labai aukšti. Tačiau tas, kuriam  pavyktų užkariauti šios damos širdį, galėtų mėgautis nevaržomomis meilės naktimis. O tai juk atperka visą įdėtą vargą.

• Nevaržomas juokas. Šios moterys negali susilaikyti ir juokas joms tiesiog atima žadą. Kvatodamas iš visų jėgų jos dažniausiai bando prisidengti veidą. Sutikus tokią moteriškę reikia būti atsargiam, nes ji – nuotykių mėgėja iš prigimties. Neišsenkantis smalsumas ir svajingumas verčia ją patirti vis naujų įspūdžių, taigi ir partnerių kaita jos gyvenime gana dažna.


• Kvatojimas išsižiojus. Toks juoko būdas įrodo žmogaus pasitikėjimą savimi. Šios asmenybės drąsios, nesivaržančios ir labai temperamentingos, todėl reikia būti atsargiu. Juk gera, švelnia mergaite čia net nekvepia.

• Tylus, drovus juokas. Šios moterys dažniausiai stengiasi susilaikyti nuo juoko, o burną pridengia ranka. Tai – drovumo ir begalės kompleksų rinkinys. Tačiau viską galima pakeisti. Daugybė komplimenytų privers ją atsiskleisti visu gražumu. O nustebinti ši mergina tikrai gali...

• Tvirtas, neišsišokantis juokas. Tai nuoširdus, įprastas juokas, neerzinantis klausos ir per daug nekrintantis į akis. Damos, pasižyminčios tokiu juoku, linkusios lengvai koketuoti, tačiau ties tuo ir sustoti. Norintieji užkariauti tokios moters širdį turės pasitelkti visą kantrybę ir svarbiausia - nesistengti įsiversti jos į lovą, nes visus savo sugebėjimus ji atskleis tik tuomet, kai pati susižavės vyriškiu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai

2013-10-30 19:29
o ką reiškia kokia sausgyslė pas moterį, ar ant pado raukšlelė? DDDD Nesąmonių muziejus...
minde
2011-11-30 13:11
o vyrai jei juokesi analogiskai tai reiksmes tospacios ?