Modeliai Deimantė Andriuškaitė ir Simona Starkutė įsiamžino jaukioje fotosesijoje

Parengė: Simona Pajedaitė
Makiažas: Irma Baltrušaitienė „MaqPro Paris“
Nuotraukos: Evelina Šumilovaitė „Reveur fotografija“

Profesionalūs modeliai Deimantė Andriuškaitė ir Simona Starkutė yra geros draugės, kurios laiką leidžia kartu ne tik vakarėliuose, bet ir jaukiai besisvečiuodamos viena pas kitą.

Pasikvietusios savo srities profesionales: vizažistę Irmą Baltrušaitienę „MaqPro Paris“ ir fotografę Eveliną Šumilovaitę jos nusprendė įsiamžinti mergaitiškoje fotosesijoje. Pasigražinti visažisto kėdėje modeliams ne tik jų darbo dalis, tačiau iš smagi pramoga, todėl jos mielai atsidavė į vizažistės Irmos rankas. Vizažo meistrė jau ne kartą dirba su šiais modeliais, todėl puikiai žino jų norus. Simona mėgsta griežtesnį stilių ir makiažą, todėl jai pritaikytas ryškesnis, tamsesnių spalvų makiažas. O Deimantės noras visada būna atrodyti natūraliai ir gaiviai, tad ir jos makiažas yra lengvesnis, švelnesnis. Tik akcentas į ryškiais lūpas.

Įsisukusios į šiltus rankų darbo kostiumėlius jos pozavo prieš fotoobjektyvą tiesiog Deimantės namuose. Gavosi tikrai jauki, mergaitiška atmosfera. Kviečiame įvertinti fotosesijos rezultatus.


 

» Rašyti komentarą