Mergytė nuotraukose įkūnija garsias ir stiprias moteris (foto)

3-ejų metų mergytės Scout mylimai močiutei buvo diagnozuotas krūties vėžys. Vaikui buvo sunku suprasti ir susitaikyti su liga, tad jos mama, norėdama nukreipti dukros mintis, sugalvojo nuotraukų projektą. Mama sudarė garsių ir stiprių moterų sąrašą bei pasiūlė mažajai Scout atkartoti jų portretus. Mama ne tik fotografavo Scout, bet ir pasakojo jai apie pasirinktų herojų gyvenimą, jų patirtus iššūkius ir drąsiai įveiktus sunkumus. Šis projektas akimirksniu išpopuliarėjo internete, įkvėpdamas ne tik mamą ir dukrą, bet ir su sunkia liga kovojančią močiutę bei gausybę žmonių visame pasaulyje.

Projektas truko apie metus ir jo metu mama ir dukra įamžino daugybę pasauliui didelę įtaką turėjusių bei tebeturinčių moterų, o į kūrybinį procesą įsitraukusi mergaitė panoro užfiksuoti jai artimus sektinus pavyzdžius - animacinių filmukų ir pasakų veikėjas.

Su liga kovojanti močiutė iškentė 6 intensyvios chemoterapijos kursus, dvigubą mastektomiją, ji labai nusilpo, prarado daug svorio, jai nuslinko plaukai, tačiau galiausiai moteris pasveiko ir prisijungusi prie projekto nusifotografavo su anūke. Juk siaubingą ligą narsiai įveikusi močiutė tikrai yra stipri moteris bei didžiulis įkvėpimas savo dukrai bei anūkei!

Pagrindinėje nuotraukoje: atlikėja Adele ir mažoji ScoutNobelio premijos laureatė, moterų teisių gynėja Malala ir mažoji ScoutAktorė Carrie Fisher ir mažoji Scout

 


Dailininkė Frida ir mažoji ScoutPolinezijos genties vado dukra Moana ir mažoji Scout

 


Aktorė Emma Watson ir mažoji Scout

 


Laidų vedėja Ellen Degeneres ir mažoji Scout

 


Aktorė Betty White ir mažoji Scout

 


Aktorė Meryl Streep ir mažoji Scout

 


Aktorė Zooey Deschanel ir mažoji Scout

 


Aktorė Drew Barrymote ir mažoji Scout

 


Atlikėja ir aktorė Selena Gomez ir mažoji Scout

 


Atlikėja Taylor Swift ir mažoji Scout

 


Vėžį įveikusi močiutė ir mažoji ScoutDaugiau projekto nuotraukų: Instagram

» Rašyti komentarą