Mergaitė atsisakė būti įvaikinta Kim Kardashian šeimos

Holivudo garsenybės nevengia įsivaikinti sunkiai gyvenančių vaikų iš trečiojo pasaulio šalių ar stichinių nelaimių, bado, karo bei ligų nusiaubtų regionų. Šiai madai neatsispyrė ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian. Tiesa, mergytė iš Tailando nepanoro gyventi garsios moters šeimoje.

13-metė Laddawan Tong-Keaw, kurią aplinkiniai vadina tiesiog Pink, gyvena vaikų priežiūros centre Tailande, Phang Nga provincijoje, kuri buvo visiškai sugriauta po 2004-aisiais ją nusiaubusio cunamio. Paauglė turi tėvus, tačiau dėl sunkios šeimos finansinės padėties ji negali gyventi šeimoje. Tiesa, jie dalyvauja dukros ugdyme, dažnai lankosi centre, padeda vaikams nudirbti darbus, žaidžia ir bendrauja su jais.

Pink dalijasi kambariu su kitomis penkiomis panašaus amžiaus mergaitėmis, jos miega ant plonų čiužinių, kiekvieną rytą keliasi saulei švintant ir senutėliu autobusu keliauja beveik 200 km tam, kad pasiektų artimiausią mokyklą, grįžusios paauglės tvarko aplinką, ruošia maistą, padeda prižiūrėti mažesnius vaikus.

Suprantama, kad mergaitės gyvenimas visiškai pasikeistų jai apsigyvenus turtingos garsneybės namuose, bet tailandienė mandagiai atsisakė: „Manau, kad kiekvienas nori kitokio, geresnio gyvenimo, tačiau pamąsčiusi supratau, kad tektų palikti labai daug. Nesu tam pasirengusi. Kalbėjau su savo mama, ji, jeigu tik noriu, leido iškeliauti su Kim po mokyklos baigimo, tačiau nenoriu jos palikti, nenoriu palikti kitų vaikų, kurie man kaip broliai ir seserys, jie mano šeima“, - kalbėjo su Kim Kardashian gyventi atsisakiusi mergaitė.

Paauglė pasakojo norinti baigti mokyklą ir mokytis universitete: „Noriu padėti savo šaliai. Norėčiau, kad žmonės geriau pažintų Tailandą, tad tikiuosi ateityje dirbti gide“, - apie savo svajones kalbėjo Pink.Kim Kardashian, kuri viešnagės Tailande metu kelis kartus lankėsi vaikų priežiūros centre, teigė iškart pajutusi ypatingą ryšį su Pink: „Sutikus žmogų su kuriuo pavyksta taip suartėti iškart imi galvoti, kaip galima jam padėti, kaip pagerinti jo gyvenimą. Pradėjau svarstyti apie įvaikinimą, nes niekaip negalėjau liautis apie ją galvojusi, pasikalbėjau su vyru. Ta mergytė tokia miela ir gera, tikrai norėčiau, kad ji gyventų su mumis“, - apie norą įsivaikinti kalbėjo garsi moteris.

Mergaitei atsisakius vaikų priežiūros centro vadovai bei Kim Kardashian šeimos nariai paskatino moterį imtis kitų pagalbos priemonių ir paaukoti pinigų vaikams bei paskatinti tą padaryti kitus.

» Rašyti komentarą