Megan Fox atsisakė sekso

Garsi JAV aktorė ir modelis, seksualiausia pasaulio moterimi vadinama Megan Fox duodama interviu prisipažino, kad po dviejų gimdymų ji beveik visiškai atsisakė lytinių santykių.

Megan jau dešimtmetį bendrauja su aktoriumi Brianu Austinu Greenu už kurio ištekėjo prieš ketverius metus. Pora augina pametinukus Noah Shannoną ir Bodhi Ransomą: pirmagimiui neseniai sukako dveji, o mažylis greitai švęs savo vienerių metų gimtadienį.


Moteris ne kartą teigė, kad sūnūs jai itin svarbūs ir ji stengiasi berniukams skirti kuo daugiau dėmesio: „Galiu pasakyti, kad Brianui nepasisekė, šiuo metu intymumo tarp mūsų nėra. Dvejų metų sūnus miega mūsų lovoje, o mažasis - lopšyje prie lovos“, -  pasakojo aktorė.

Megan Fox ne kartą pripažino, kad seksualiausios moters titualais jai nelabai tinka, kadangi lytiniai santykiai ir bendravimas su aplinkiniais žmonėmis jai menkai terūpi - moteris teigė, kad ji labai uždara ir puikiai jaučiasi būdama viena. Aktorė pripažino, kad ji turėjo du seksualinius partnerius - paauglystės laikų mylimąjį ir savo vyrą. „Negalėčiau įsivaizduoti sekso su nemylimu žmogumi. Vien ši mintis man šlykšti. Niekada gyvenime nebuvau linkusi į vienos nakties nuotykius. Iš esmės, nesu iš tų, kuriems seksas yra būtina gyvenimo dalis“, - pripažino Megan.

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
beje
2015-03-01 12:07
Jeigu kam įdomu ir aktualu pasiskaityt apie pačią greito baigimo problemą, labai daug naudingos info yra čia: http/goo.gl/Jrqlwe (čia ir specialistų kontaktai, ir testai, ir kt). Na, o jeigu norite padiskutuoti apie vaistus, galima užmesti akį į forumus (pvz, čia: http: //goo.gl/vWPQbN)
Igniui
2015-03-01 12:05
ir aš manau, kad meluoja. Greičiausiai vyras kokių problemų turi (pvz, per greitai baigia - nestovėt su tokia moterim negali) Reikėtų jam kokius Priligy pavartot - beje, labai geras dalykėlis nuo priešlaikinės ejakuliacijos
Ignius
2014-10-15 19:29
Meluoja vargse