Marijonas Mikutavičius: „Meilė yra tada, kai tu kažko ilgiesi ir nori ją globoti“

Eimanto Genio nuotr.

Meilė nėra dalykas, kurį gali tiesiog imti ir surasti. Meilė pati tave suranda. Kaip tik taip, rodos, nutiko gedžiamiausio jaunikio titulą į būsimo tėvo, iškeitusiam dainininkui, TV3 laidų vedėjui Marijui Mikutavičiui. Meilė jį surado ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe.

Marijonas buvo pakviestas vesti specialiai Šv. Valentino dienai skirtą TV3 muzikinį šou „Trys Muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“. Marijonui, ne vienerius metus dirbančiam televizijoje, teko vesti įvairaus žanro laidas – nuo pokalbių šou iki muzikinių laidų. M. Mikutavičius tikina: kiekviename žanre jis jaučiasi gerai, bet labiausiai mėgsta tiesioginį eterį.

„Man patinka vesti pokalbių šou, kuomet pašnekovai yra protingi. Taip pat patinka ir muzikiniai projektai, jei muzika kokybiška. Bet labiausiai mėgtu tiesioginį eterį, nes viskas jo metu yra nesumeluota, tikra. Nors vedėjui ir tenka daug atsakomybės – jei nusišnekėsi būsi pats kaltas – tiesioginio eterio metu visai kita kokybė ir energetika. Montaže lieka šiek tiek apgaulės, o tiesioginis eteris yra daug kuo panašus į koncertą“, – atviravo Marijonas.

TV3 eteryje meilės dienos išvakarėse, vasario 13-ąją, 19.30 val. pasirodysiantis projektas „Trys Muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ užburs meile, be kurios, anot Marijono, nebūtų ir pačios muzikos.

„Meilė be muzikos tikrai gali egzistuoti, tačiau muzika be meilės – niekaip. Meilė yra toks didingas jausmas, kad dėl jos ar dėl meilės kančių sukurta ne viena daina. Meilė skatina ne tik muziką, bet ir kūrybą apskritai. Dėl meilės rašomos eilės ir knygos, statomi spektakliai ir kuriami filmai. Meilė – tarsi visko priežastis, – romantiškai dėstė dainininkas ir pridūrė. – Man pačiam meilė yra kai tu ilgiesi kažko ir nori tuo kažkuo rūpinti“.

Tiesa paklaustas, ar vis tiks savo mylimajai, dizainerei Ievai Daugirdaitei dėmesį rodo tik meilės dieną, žinomas vyras buvo kategoriškas – meilės diena ar ne, mylėti moteris reikia kasdien. „Aš esu tos kartos, kad man į Valentino dieną nusispjauti. Sąsajų jokių su šia diena neturiu ir man ji nėra svarbi. O žmonės yra kūrybingi padarai, todėl susigalvoja ir Tarptautines orgazmo, ir Sekso ir Meilės dienas. Šiaip, jei žmogus nori švęsti meilę, diena tam – nesvarbi“, – pasakojo TV3 projekto vedėju tapęs M. Mikutavičius.


Prodiuserių kompanijų „TeamDream“ ir „Videometra“ kuriamas muzikinis šou „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ į netikėtas komandas – trio – subūrė didžiausias žvaigždes, kurios kviečia prie ekranų kartu atšvęsti Šv. Valentino dieną, prisimenant įsimintiniausias ir labiausiai sukrečiančias meilės istorijas.

TV3 žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip į trijulę susibūrę šokėjai, aktoriai, dainininkai ar savo profesija ir gyvenimo būdu pagarsėję žmonės kurs scenoje kartu tam, kad parodytų pritrenkiantį muzikinį pasirodymą. Žiūrovų širdis jaudins į bendrą visumą sujungtas teatras, šokių aikštelė, populiariausios Lietuvoje ir visame pasaulyje dainos ir muzikinio šou blizgesys.

Projekte dalyvauja aštuoni trio, kurių šūkis – „Vienas už visus ir visi už vieną“.  Kiekvienas trio narys padeda vienas kitam ir moko dainuoti, šokti ar vaidinti. Siekdami sukurti geriausią pasirodymą, dalyviai gali pasirinkti ir nustebinti žiūrovus – niekada nevaidinęs ir nešokęs dainininkas įvaldyti naujus įgūdžius ar  niekada nedainavęs šokėjas – uždainuoti.

„Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“  muzikiniame šou dalyvauja ryškiausi šalies vardai: Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Ineta Stasiulytė, Deivydas Meškauskas, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Andrius Butkus, Džiugas Siaurusaitis, Justina Žiogaitė, Ramūnas Rudokas, Birutė Petrikytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Rafailas Karpis, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, „Patrulis“ Algis Radzevičius, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Inga Norkutė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Projekto komisijoje – laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas, aktorė Kristina Kazlauskaitė, dirigentas Donatas Katkus ir baleto primarijus Nerijus Juška.

Meilės kupiną savaitgalį TV3 dovanos jausmingą programą. Vasario 13-ąją, šeštadienį, 19.30 val. eteryje muzikos šou „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“, o sekmadienį nuo ryto jausmus kurstys romantinė komedija „Laisvės troškimas“, animacinis „Įsimylėjęs Madagaskaras“, legendinė meilės istorija „Titanikas“, nepamirštamas „Noting Hilas“. Iškart po „X Faktoriaus“ superfinalo, 23.00 val. žiūrovai išvys lietuvišką komediją „Valentinas vienas“, o po vidurnakčio – filmą „Purvini šokiai 2“.

» Rašyti komentarą