Magė Diana Gaičiūnaitė-Dirmė papasakojo, kaip kovoti su stresu ir nepasitikėjimu savimi

Kur dingo laidos vedėja Kristina Rimienė? Kas baisiausio gali nutikti magui? Kaip savitaigos būdu numesti svorio? Žemiški ir nežemiški atsakymai TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“, kurios metu paslaptingoji Diana iš „DiArchy“ atskleidė magijos paslapčių ir pasidalino gyvenimiška patirtimi.

Magai nemėgsta taisyklių

Turbūt nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie brolio bei sesers, Arvydo ir Dianos Gaičiūnų, iššūkius bei rekordus: daugiau nei 60 valandų būnant ledo kube, 11 minučių nekvėpuojant po vandeniu ar važiuojant per miestą užrištomis akimis. Tai, regis, milžiniškos disciplinos reikalaujantis gyvenimo būdas. Tačiau Diana šelmiškai šypsosi ir iš karto griauna šį stereotipą: „Magai yra meno žmonės, kūrėjai. O kūrėjai nemėgsta taisyklių. Aš taip pat esu ne išimtis. Žinoma, artėjant dideliems išbandymams, mes su broliu tartum užsiprogramuojame siekti tikslo ir tada kurį laiką dirbame labai intensyviai bei sistemingai. Tačiau po to galime savaitę ilsėtis ir nesilaikyti jokių kanonų“.

Ruošiasi kulkų gaudymui burna

Diana nuolatos ieško naujų iššūkių. Pats artimiausias: kulkų gaudymas burna. „Mes šausime vienas į kitą, o kulkas pagausime... lūpomis. Tai ypač pavojingas triukas, jo metu jau žuvo 12 magų, todėl jam ruošiamės labai atsakingai ir niekur neskubame“. Laidos vedėjai paklausus, ar Diana dar ko nors bijo, Diana atsako, kad mago didžiausia baimė – nepavykęs fokusas ir žiūrovų juokas. „Manęs palaužti neįmanoma, tačiau galima įskaudinti, – pasakoja Diana, – Ir ašaros, kaip ir visas moteris, kartais aplanko. Tačiau jas rodau tik savo vyrui“, – spindi mylinčios moters akys.

Savitaigos būdu galima numesti svorio

Motyvacijos, jėgų ir kitų teigiamų savybių Diana įgyja savitaigos būdu. „Tai yra pagrindinis mano saugiklis atliekant visus triukus, tai padeda ir asmeniniame gyvenime“. „O ar galima užsiprogramuoti numesti svorio?“ – smalsauja laidos vedėja Renata. „Be abejo, savitaiga yra labai pasiteisinęs svorio metimo metodas“, – tvirtina Diana ir priduria, kad jai puikią formą palaikyti padeda ne tik savitaiga, bet ir tiesiog supratimas, kad maistu reikia mėgautis saikingai. Puikios formos moteris jokių specialių dietų nesilaiko, formą palaiko treniruodamasi ir atlikdama elementarius pratimus.

Pagrindinės lietuvių problemos – stresas arba nepasitikėjimas savimi

Kovoti su vidine sąmone Diana padeda ne tik sau, bet ir aplinkiniams. „Kad ir su kiek žmonių kalbėčiausi, visada išlenda dvi kertinės bėdos: pirmoji yra nepasitikėjimas savimi, antroji – stresas. Abi problemas išspręsti galima vienu būdu – tai sugebėjimas suprasti, kad nuo tavęs daug kas nepriklauso. Aš turiu tokį moto: daryk, ką reikia, o bus, kaip bus. Dar kitaip galima pasakyti: tu gali nusipirkti loterijos bilietą, tu gali daugiau arba mažiau už jį sumokėti, tačiau, ar jis bus laimingas – tu negali žinoti. Tada nebėra dėl ko jaudintis“, – savikontrolės subtilybes atskleidžia ramybę spinduliuojanti pašnekovė.

Laida „Pasaulis pagal moteris“ šeštadieniais 9.30 per TV3.

» Rašyti komentarą