Madingas aksesuaras - apyrankė ant kojos

Plona grandinėlė ant čiurnos atrodo labai elegantiškai ir papildo kiekvienos dailiosios lyties atstovės įvaizdį. Na, o masyvią apyrankę ant kojos išsirinkti jau sudėtingiau, kadangi reikia mokėti ją tinkamai priderinti. Tik atrodo, kad viskas paprasta: nusipirkai patinkančią, užsimovei ir keliauji. Deja, tinka toks papuošalas toli gražu ne kiekvienai.

Archeologinių kasinėjimų metu apyrankės buvo aptiktos ne vieną kartą – jas mielai nešiojo senovės gražuolės. Tačiau paprastai tokią prabangą sau galėdavo leisti tik labai pasiturinčios moterys iš aukštųjų sluoksnių. Yra ir kita medalio pusė – grandinėlę ant čiurnos segėdavo ir seniausios profesijos atstovės, tik jos puošdavo kairę koją, o damos, kurios buvo laisvos ir tiesiog norėjo susipažinti – dešinę.


Žinoma, šiais laikais tokių taisyklių beveik niekas nebesilaiko, o ir žino jas tik nedaugelis. Tačiau jeigu jau nusprendei nusipirkti apyrankę ant kojos, turėk omenyje, kad kai kurie vis dėlto su šių papuošalų istorija yra susipažinę, ir nešioti juos reikėtų ant dešinės. Pastebėtina ir tai, kad mūsų dienomis tai ir toliau yra laisvos ir nepriklausomos moters ženklas. Na, o jeigu dėl tokių dalykų sau nesuki galvos ir tiesiog nori papuošalo, daryk taip, kaip tau pačiai atrodo geriau.

Apyrankė ant čiurnos – madingas aksesuaras, pabrėžiantis savininkė spatrauklumą ir moteriškumą. Rytų šalyse merginos labai dažnai puošdavo apyrankėmis abi kojas – iš čia ir paplito tokia mada. Dabar kai kurios moterys mielai prie grandinėlės pritvirtina po kelis pakabukus, iš kurių kiekvienas turi savo prasmę. Pavyzdžiui, jie gali simbolizuoti keliones, neįgyvendintus troškimus arba svarbius gyvenimo įvykius.

Iš daugybės papuošalų kiekviena sau gali išsirinkti idealų. Ploną ir elegantišką čiurną papuoš smulkių narelių grandinėlė (gali būti su pakabuku). Neblogai atrodys ir kelių dalių įvairiaspalvė apyrankė. Jeigu koja didelė (panaši į vyro), geriau tiks vidutinio dydžio narelių grandinėlė – ji suteiks grakštumo. Originaliai ir madingai atrodo apyrankės ir žiedo ant kojos derinukas – taip pasipuošusi tu tikrai neliksi nepastebėta, kad ir kokios spalvingos asmenybės tave suptų. Išmėgink ir įsitikink!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
ji
2013-04-09 16:23
Gražu, kažin ar man tiks. Man 60 metų.
Margarita
2012-08-20 00:07
Gerai skamba,-"apyRANKE ant...kojos"... Panasiai,kaip koju RANKsluostis...
Regina
2012-08-16 14:37
nepatogus dalykas. Turėjau, nepatiko.