Legendinis Jūratės ir Kastyčio „Meilės duetas“ suskambo naujai

Atgimstanti roko opera „Jūratė ir Kastytis“ pristato naują garsaus „Meilės dueto“ versiją. Populiariausią roko operos ariją dainuoja Aistė Smilgevičiūtė ir Vaidas Baumila.

„Šiek tiek jaudinausi, nes kiekvienas senos dainos perdainavimas ją truputį keičia. Nesinorėjo paslysti. Smagu, kad Vaidas duetui įnešė naują, savitą spalvą. Studijoje tvyrojo gera, lengva nuotaika, tikiuosi kad jos gaivumo pavyko įpūsti ir naujai sudainuotam „Meilės duetui“, - sakė A.Smilgevičiūtė.

„Kūrinys labai žinomas, girdėtas tūkstančius kartų ir labai artimas. Didelė garbė jį dainuoti. Nepameluočiau, jei pasakyčiau, kad tai buvo svajonė, kuri pildosi“, - sakė V.Baumila.

„Ši legenda yra amžina, kiekvienas vyras savo laiku buvo Kastytis, o kiekviena moteris – Jūratė. Man labai svarbu, kad tai lietuviška legenda, mūsų kultūros dalis. Ši istorija jau yra kritusi žmonėms į širdis ir norime, kad ji ten liktų amžiams, kad ateinančios kartos jos nepamirštų“, - sakė  roko operos režisierius Kostas Smoriginas.

Naujasis „Jūratės ir Kastyčio“ pastatymas papildytas naujomis arijomis, kurias specialiai sugrįžimui parašė kūrinio autoriai – kompozitorius Rokas Radzevičius ir libreto autorius Rimvydas Stankevičius.

Be Jūratės (A.Smilgevičiūtė) ir Kastyčio (V.Baumila), scenoje taip pat išvysime žinomus ir mylimus aktorius ir dainininkus: Kostą Smoriginą (Kopų Senis), Olegą Ditkovskį (Perkūnas), Povilą Meškėlą (Neptūnas) ir Eveliną Sašenko (Kastyčio motina).

„Jūratės ir Kastyčio“ choreografas -  Gytis Ivanauskas, scenografas - Marijus Jacovskis, kostiumų dailininkė - Liuka Songailaitė.

„Jūratės ir Kastyčio“ roko operos naują pastatymą žiūrovai išvys: vasario 12 d. – Alytuje, 13 d. – Marijampolėje,  14 d. – Kaune, 16 d.  – Vilniuje, 20 d. – Klaipėdoje,  26 d. – Panevėžyje, 27 d. – Šiauliuose.
 

» Rašyti komentarą