Kim Kardashian nusifotografavo nuoga norėdama labiau pasitikėti savimi (foto)

Realybės šou išgarsėjusi Kim Kardashian, atrodytų, visiškai nesidrovi savo kūno - moteris drąsiai demonstruoja ir net pabrėžia apvalias formas bei laužo nusistovėjusį ypatingai lieknos figūros standartą. Garsenybė pripažįsta besistengianti pasitikėti savimi, tačiau kartais tam prireikia ypatingų priemonių.

Šįkart 34-erių metų moteris ryžosi erotiškai fotosesijai dykumoje - nuotraukoms Kim pozavo visiškai nuoga, kūną išsitepusi baltais dažais. Bene daugiausiai pasaulyje fotografuojama garsenybė pozuodama nuoga jaučiasi nejaukiai - Kim Kardashian serga žvyneline, kuriai paūmėjus jos kūnas pasidengia griubiais odos išsausėjimais ir raudonomis dėmėmis.  

„Sergu žvyneline ir nieko negaliu padaryti, ši liga nepagydoma, tačiau nemanau, kad turiu jaustis blogai. Prieš fotosesijas pasikalbu su visais, papasakoju apie savo ligą, atsakau į iškilusius klausimus ir tiesiog tikiuosi, kad žmonės nekreips dėmesio. Man patinka meniškos fotosesijos, noriu užfiksuoti smagius momentus, noriu gražių nuotraukų, kuriose esu apsinuoginusi“, - apie sprendimą nesigėdyti ligos ir neriboti savęs pasakojo Kim Kardashian.

Tiesa, senesniuose interviu bei realybės šou metu Kim Kardashian stipriai išgyveno dėl netikėtai prasidėjusios ligos, išbandė gausybę įvairių gydymo metodų, karštligiškai slėpė pažeistas odos vietas. Susitaikiusi su savo būkle moteris ėmė apie ją garsiai kalbėti bei sergančius žvyneline skatino nebesislėpti ir išmokti mylėti savo kūną tokį, koks jis yra.


 

 

» Rašyti komentarą