Katažina ir Deivydas Zvonkai: „Nesusilaukę savų vaikų, būtume įsivaikinę“

Katažina ir Deivydas Zvonkai šeimos pagausėjimo ėmė laukti iškart po vestuvių, tačiau jiedviem teko palaukti ilgėliau. Pora atvira - Katažina ir Deivydas savo šeimos be vaikų neįsivaizduoja, tad jie mąstė ir apie įsivaikinimą, ir apie dirbtinį apvaisinimą.   

„Jei būtume sužinoję, kad savų vaikų mums nelemta turėti, nebūtume likę tik dviese. Neįsivaizdavome savo gyvenimo be vaikų - įsivaikintumėme. Apie tai esame net pasikalbėję...“, - LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki...“ pasakojo Katažina ir Deivydas Zvonkai.


Moteris buvo atvira – vardan vaikų ji buvo pasiruošusi išbandyti ir pagalbines priemones - dirbtinį apvaisinimą. „Kai susergame, ar susilaužome koją – kreipiamės į medikus. Tad kodėl, nepavykus pastoti natūraliai, atsisakyti jų įsikišimo? Manau, kad stebuklo reikia ne tik laukti, tačiau ir patiems kažką daryti, kad tas stebuklas įvyktų...“, - įsitikinusi Katažina. Tiesa, to porai neprireikė.

Šeimos pagausėjimo Katažina ir Deivydas pasakojo laukę nuo pat vestuvių. To kaskart jiems linkėjo ir šeima, ir draugai. „Matydavau viltį mamos, seserų akyse kaskart, kai šeimos susibūrimo metu iš mano lūpų jos išgirsdavo – „Turiu jums kai ką pasakyti, naujieną...“ Nusivylimas pasirodydavo jų akyse sužinojus, kad naujiena, apie kurią norėjau pasikalbėti, ne šeimos pagausėjimas, o naujas TV projektas“, - pasakojo Katažina.

 

» Rašyti komentarą