Julia Roberts tapo mados namų „Givenchy“ veidu - vyriškas įvaizdis ir jokio makiažo

Prancūzijos mados namai „Givenchy“ kuria išskirtinius drabužius, aksesuarus ir kvepalus stiprioms, savimi pasitikinčioms ir savo vertę puikiai žinančioms moterims, tad kūrybos direktorius dizaineris Riccardo Tisci kolekcijų veidais kviečia tapti daug pasiekusias, įdomias, drąsias asmenybes. Aktorė Julia Roberts yra būtent tokia.

Dizaineris teigė pasirinkęs Julia Roberts dėl jos profesionalumo - Riccardo Tisci Julia Roberts vadina ikona, kuri visko pasiekė savo talentu ir darbu, niekada nesiekdama papildomai reklamuotis socialiniuose tinkluose ar viešindama asmeninio gyvenimo detales.

„Fotografuojant tokį garsų žmogų kartais norisi atkleisti jo glamūriškumą, tačiau šįkart to tikrai norėjau. Norėjau, kad ji būtų tokia, kokia atvyko į fotosesiją - juodas švarkelis, vyriško kirpimo marškiniai, džinsai. Jokios šukuosenos, jokio makiažo“, - apie Julia Roberts įvaizdį pasakojo dizaineris.

Riccardo Tisci pasakojo norėjęs parodyti atsipalaidavusią, savimi pasitikinčią aktorę, atskleisti jos stiprybę, tam tikrą vyriškumą, tikrumą, buvimą amerikiete, o ypač - niujorkiete. Vyras teigia apsidžiaugęs, kad rezultatas patiko ir pačiai Julia Robers: „Tikrai matau save, čia tikroji aš“, - pamačiusi nuotraukas sakė aktorė.

 

» Rašyti komentarą