Jennifer Aniston grožio paslaptis: 5 ir 5 po 5

Legendinio serialo „Draugai“ aktorė Jennifer Aniston jau artėja prie penkiasdešimtmečio, tačiau nesiliauja žavėti savo idealia figūra, skaisčia oda bei jaunatviškumu. Aktorė pripažįsta nesivaikanti madingų dietų, neskirianti ypatingai daug laiko ir dėmesio sportui, tačiau ji jau daugelį metų laikosi 5 ir 5 po 5 sistemos - moteris valgo 5 kartus dieną ir kasdien atranda laiko 5 intensyvioms 5 minučių treniruotėms.Jennifer Aniston mityba

Moteris stengiasi valgyti 3 pagrindinius patiekalus bei 2 užkandžius tarp jų. Ji neskaičiuoja kalorijų, tačiau riboja suvartojamų angliavandenių kiekį, įprastai atsisako miltinių patiekalų, kruopų, saldumynų. Retkarčiais aktorė leidžia sau pasmaguriauti ir suvalgo sausainį, desertą ar pyrago gabaliuką, tačiau, kaip pati teigia, renkasi ypač mažą porciją, valgo labai lėtai ir mėgaujasi kiekvienu kąsneliu. Ji taip pat vengia alkoholio, tačiau ypatingomis progomis leidžia sau išgerti raudonojo vyno taurę.

Jennifer Aniston, kaip ir dauguma Holivudo aktorių, vartoja daug baltymų, daržovių, geria daug vandens, kurį gardina citrina.Pavyzdinis dienos meniu:

Pusryčiai: Omletas su čili pipirais, stiklinė karšto vandens su citrina.
Pietūs: Garinta balta žuvis su garintomis cukinijomis, šparaginėmis pupelėmis, gardinta citrina, česnakais ir graikiniais rieštutais.
Vakarienė: Meksikietiškas tako su vištiena ir aštriomis agurkų, pomidorų salotomis.

Užkandžiai: keli gabaliukai kokybiško, juodojo šokolado, mėlynės, godži uogos, mirkytos čija sėklos.

Jennifer Aniston sporto planas

Jennifer Aniston mėgsta sportą ir noriai išbando įvairias jo rūšis, tačiau tą daro nesistemingai, žvelgia į tai, kaip į pramogą, o ne kasdienį būdą gerai formai palaikyti - moteris nepraleidžia progos paplaukioti banglente ar irklente, mėgsta jogą. Siekadama išlaikyti gražų, stangrų kūną, išsaugoti sveikatą bei būti energinga aktorė kasdien sportuoja 5 kartus (dažniausiai prieš valgį) po 5 minutes bei, jeigu turi tam laiko ir jėgų, papildomai pabėgioja.

Intensyvi 5 minučių treniruotė:

1 minutė šokinėjimo per šokdynę1 minutė atsispaudimų nuo kėdės1 minutė svarelių kilnojimo1 minutė atsispaudimų nuo sienos1 minutė atsispaudimų nuo grindų

» Rašyti komentarą