„Inži“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė: kalnai, bangos ir gamta įkvepia mane kurti dieviško grožio sukneles...

Nuotakos, romantišką, moterišką, švelnumo kupiną stilių mėgstančios moterys mielai renkasi puikias dizainerės ir mados namų „Inži“ įkūrėjos Ingridos Žitkuvienės sukneles, kurias kurti ją įkvepia kelionės, gamta, nauji įspūdžiai.

„Inži“ mados namų įkūrėja ir dizainerė Ingrida Žitkuvienė praėjusią savaitę lankėsi pietų Italijos Kampanija regione, Ravello mieste, kuriame ne tik poilsiavo, bet ir sėmėsi idėjų artėjančiam „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginiui.

Dizainerė Ingrida prasitaria, kad įtemptai dirbant ir ruošiantis artėjančiam kolekcijos pristatymo renginiui trumpos atostostogos yra  tiesiog būtinos: „Svaiginančio aukščio kalnai, pašėlusios Tirėnų jūros bangos, žaliuojanti gamta ir švelnus pavasario oras man labai padėjo pasikrauti ir pasisemti naujų idėjų kuriamai kolekcijai. Ta dieviška gamta kaskart mane taip įkvepia! Galvoje gimė daug naujų suknelių eskizų, kurie tikrai išvys dienos šviesą. Kas žino, galbūt jau naujausioje kolekcijose bus galima atrasti ir Italijos gamtos motyvų?“, - juokdamasi pasakoja Ingrida.


Kartu į kelionę vyko ir žymi vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė bei dizainerės Ingridos draugė Eleonora Sebrova su sužadėtiniu Egidijumi Dragūnu – SEL, kurie jau planuoja savo vestuves. Atlikėjas Egidijus Dragūnas - SEL Italijoje filmavo vaizdo klipą savo naujai dainai.

„Mums labai padeda Ingrida ir Olga, kurios pataria kaip suorganizuoti, suplanuoti šią šventę, kad nekiltų jokių abejonių dėl menkiausių smulkmenų, juk jų turima jau ne vienerių metų darbo patirtis demonstruoja profesionalius įgūdžius. Tokia repeticija – puiki pamoka tikrajai šventei!“ – kalba Eleonora Sebrova.

„Šioje kelionėje, man prireikė žmonių, su kuriais galėčiau pasitarti ruošdamasi artėjančiai kolekcijai, būtent todėl su savimi pasiėmiau dvi artimas drauges Eleonorą ir Olgą. Eleonora yra mano mūza, padedanti realizuoti gimusias idėjas. O Olga yra žmogus, kuris manos kuriamoms suknelėms bet kada ir bet kur sukurs tobulą vestuvių scenarijų. Juk kuriant sukneles reikia apgalvoti viską. Visa tai padeda tik dar geriau pasiruošti artėjančiam „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginiui, kurio aš šitaip laukiu!“

Balandžio 2 dieną, Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyks naujausias „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginys, kurio metu bus demonstruojama daugiau nei 70 vestuvinių ir proginių suknelių.  


 

» Rašyti komentarą