Inga Valinskienė perdainavo hitą „Myliu“ ir ją skiria Arūnui Valinskui

Dainininkė Inga Valinskienė naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“ nenuobodžiavo – šiame filme ji ne tik spėjo atlikti debiutinį kino vaidmenį, bet ir savo balsu papuošti pagrindinę filmo dainą.

Pirmasis kadaise itin populiarią grupės „Kastaneda“ dainą „Myliu“ perdainavo dainininkas Vaidas Baumila. Sėkminga jo versija ne tik užkariavo radijo stočių grojarasčius, bet ir įkvėpė filmo kompozitorius, pasivadinusius paslaptingu Misterio Ikso vardu, išleisti dar vieną šios dainos variantą – šįkart ją atlikti patikėjo kerinčio balso atlikėjai Ingai Valinskienei.


Naujai atgimusi daina suskambo visai kitaip – švelnus I. Valinskienės balsas kūriniui suteikė dar daugiau romantikos ir svaiginančio melancholiškumo. Ši daina, pasak buvusių grupės „Happyendless“ narių Mariaus Narbučio ir Andriaus Kauklio, skiriama visiems mylintiems ir mylimiems, todėl šį hitą perdainavusi I. Valinskienė ją skiria savo vyrui Arūnui Valinskui.

Komedijoje „O, ne! O, taip!“ žiūrovai ne tik išgirs I. Valinskienės atliekamą dainą, bet ir išvys pirmąjį jos vaidmenį kine. Naujame lietuviškame filme ji įkūnija gyvenimo nelepinamą moterį, kuri slaugo sunkiai sergančią močiutę, o pragyvenimui duonos prasimano namuose teikdama sekso paslaugas telefonu.

» Rašyti komentarą