Griežtas, klasikinis mamos stilius: Victoria Beckham

Buvusi legendinės grupės „Spice girls“ narė, dizainerė, vieno garsiausių planetos sportininkų Davido Beckhamo žmona ir keturių vaikų mama Victoria Beckham žavi savo griežtu, klasikiniu stiliumi. Ši moteris visuomet pasitempusi ir ypatingai rafinuota, o net ir nuolat ją persekiojatiems paparacams nepavyksta užfiksuoti jos apsirengusios atmestinai.

Mados industrijoje besisukiojanti Victoria Beckham nuolat kintančioms sezono tendencijoms nepasiduoda - moteris turi susikūrusi savo stilių ir stengiasi jį išlaikyti. Dizainerė mėgsta klasikinius, moteriškus siluetus, savo dailias kojas pabrėžia sijonais ir suknelėmis, beveik visuomet avi aukštakulniais. Ji vengia ypatingai ryškių spalvų, margų raštų ir dažniausiai renkasi saugius, tačiau visuomet puikiai ir rafinuotai atrodančius derinius.

Trys moters sūnūs, net ir lydėdami elegantišką mamą, dažniausi vilki sportiškus, paaugliškus drabužius, tačiau mažąją dukrelę mama puošia ne prasčiau nei save pačią. Mergytė dažnai pasidabinusi mielomis suknutėmis ir jaukiais megztukais.

» Rašyti komentarą