Gintarė Gurevičiūtė rekomenduoja nepamainomą pagalbininką kelionėse

Gintarė Gurevičiūtė puikiai pažįstama dėl malonaus bei šilto bendravimo su gerbėjais, mokėjimo mandagiai pateikti tvirtą nuomonę televizijos laidose, sveiko gyvenimo būdo ir didžiulės aistros keliauti. Žaviai moteriai lagaminą teko krautis daugybę kartų, tad ji nuolat ieško praktiškų, kompaktiškų ir keliautojo buitį palengvinančių daiktų.

Šįkart Gintarė susižavėjo ir savo gerbėjams rekomenduoja „Philips“ „CompactTouch“ kompaktišką drabužių garintuvą, kuris palengvina kasdienę buitį ir yra tiesiog nepamainomas kelionėse. Dailaus dizaino, patogus laikyti, nedaug vietos lagamine užimantis garintuvas nustebina savo galingumu.


Šis drabužių garintuvas generuoja nepertraukiamą garų srovę, tad drabužius išlyginti lengva ir neatima daug laiko, pakanka vos keletos perbraukimų. Karšti garai ne tik išlygina net ir sunkiausiai prižiūrimus audinius, bet ir pašalina nemalonius cigarečių, maisto, kūno kvapus bei sunaikina iki 99,9%. Didelė vandens talpykla ir automatinio valymo funkcija užtikrina ilgą prietaiso veikimą - juo galima lyginti net 30 minučių.

„Philips“ „CompactTouch“ drabužių garintuvo veiksmingumu įsitikinusi televizijos laidų vedėja, aistringa keliauja ir žavi moteris Gintarė Gurevičiūtė juo džiaugiasi ir rekomenduoja gerbėjams: „Kelionėse nepakeičiamas! Aš, pavyzdžiui, nerūkau, tai praleidus vakarą kompanijoje, kurioje kažkas rūko, antrąkart drabužio negaliu užsidėti. O dabar prabraukiu keletą kartų ir rūbas kaip naujas.“

» Rašyti komentarą