Filmo „Atominė blondinė“ kovų scenos Ch. Theron baigėsi ant operacinio stalo

Tai, jog aktorystė neša ne tik kalnus pinigų bei šlovę, bet ir kainuoja brangiai, Holivudo žvaigždė Charlize Theron žino kur kas geriau, nei daugelis kitų aktorių. Moteriai dėl vaidmenų teko patirti daug ekstremalių išgyvenimų: „Oskarą“ ji gavo po to, kai vaidmeniui dramoje „Monstras“ priaugo kelias dešimtis kilogramų, o besiruošiant naujausiai juostai „Atominė blondinė“ kumščiu gavo taip, jog teko gultis ant operacinio stalo.

Pastarojo trilerio, kurį Lietuvos žiūrovai pamatys jau nuo šio savaitgalio, filmavimų metu Ch. Theron atsisakė dublerių paslaugų ir tai neliko neįvertinta: muštynių scenos jau pateko tarp visų laikų geriausiųjų kino istorijoje.

Tačiau tai brangiai kainavo pačiai 41-erių aktorei. Per spaudos konferenciją ji atskleidė, jog gavo į žandikaulį taip stipriai, kad ne tik išbyrėjo dantys, bet ir teko patirti itin sudėtingą operaciją.

„Mano dantų situacija dar labai bloga net ir praėjus metams po filmavimų. Jau iškenčiau kelias operacijas, bet tai dar ne pabaiga. Per treniruotes nuo smūgio keli dantys sulindo man į žandikaulį, tad teko atlikti rekonstrukcines operacijas“, – pasakojo „atominė blondinė“.

Prieš kelerius metus ji atskleidė, kad ruošiantis vaidmeniui vos nebuvo paralyžuota, mat krito ant kaklo ir tik per plauką nelūžo stuburo slankstelis. Tokiu atveju būtų visam likusiam gyvenimui prikaustyta prie lovos.

„Patikėkite, jau tuomet sakiau, kad niekuomet daugiau nevaidinsiu ten, kur teks rizikuoti sveikata ir gyvybe. Juk turiu vaikų, jiems manęs reikia gyvos. Tačiau ramiai gyventi taip pat, pasirodo, nemoku: diena be adrenalino man atrodo veltui praleista“, – sako Ch. Theron.

Filmas „Atominė blondinė“ vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija, o Ch. Theron teko pagrindinis, MI6 agentės, vaidmuo. Stilingas ir dinamiškas veiksmo trileris nukels į 1989-uosius, o drauge su Ch. Theron juostoje išvysime ir dar dvi didžiules kino žvaigždes – Johną Goodmaną bei Jamesą McAvoy’ų.

„Neslėpsiu – tikrai Charlizei siūlėme dubleres, bet ji griežtai atsisakė pagalbos ir labai tai vertinu. Toks žingsnis rodo, kaip rimtai aktorė nusiteikusi. Juo labiau, kad Ch. Theron puikiai kaunasi. Ji darkart įrodė, jog grožis plius jėga yra žudantis derinys. Tikiuosi ir kiti, pamatę filmą, įsitikins, jog ji verta dar vienos „Oskaro“ statulėlės“, – interviu pasakojo režisierius Davidas Leitchas.

Nė minutei neleidžiantis atsikvėpti veiksmo trileris „Atominė blondinė“, pritrenkiantis realistiškumu, nuožmumu ir pagrindinės herojės seksualumu, Lietuvoje pradedamas rodyti rugpjūčio 4 d.

 

» Rašyti komentarą