„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas pasidalino jautriu laišku apie bandymus susilaukti vaikelio

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas paskelbė puikią žinią - jo žmona Priscilla laukiasi pirmagimės. Vyras parašė atvirą ir jautrų laišką, kuriame ne tik pasidžiaugė dukrele, bet ir pasidalino emocijomis, užplūdusiomis žmonai patyrus tris persileidimus.

„Priscilla ir aš turime džiugių žinių - mes laukiamės mergytės!

Prasidės naujas mūsų gyvenimo etapas. Esame labai laimingi galėdami prisiliesti prie žmonių iš viso pasaulio gyvenimų - Cilla, kaip gydytoja ir edukologė, aš - per „Facebook“ bendruomenę ir filantropiją. Dabar sieksime paversti šį pasaulį geresne vieta mūsų vaikui ir ateities kartoms.

Visų pirma, norėtumėme pasidalinti savo patirtimi. Pastaruosius porą metų bandėme susilaukti vaiko, per tą laiką patyrėme tris persileidimus.

Sužinojus apie nėštumą jautiesi taip viltingai. Pradedi įsivaizduoti, kuo jis taps, svajoji apie jo ateities siekius. Imi planuoti, o jo nebėra. Tą išgyvenančios poros užsisklendžia. Dauguma žmonių nekalba apie persileidimus bijodami atitolti nuo kitų ir tarsi užsidėti sau antspaudą - lyg jie turėtų defektų, lyg būtų kažką neteisingai padarę. Kankiniesi vienatvėje.


Pasidalijimas patirtimi šiuolaikiniame, atvirame ir susijungusiame pasaulyje neturėtų mūsų atitolinti, jis turėtų mus suartinti. Jis kuria suvokimą ir toleranciją, o tai teikia vilties.

Pradėję kalbėtis su draugais supratome, kaip dažnai tai nutinka - kiek daug žmonių susidūrė su panašiomis problemomis ir kiek daug iš jų, nepaisant visko, turi sveikus vaikus.

Tikimės, kad pasidalindami mūsų patirtimi suteiksime vilties žmonėms ir paskatinsime juos pasidalinti savo istorijomis.

Geroji žinia ta, kad mūsų nėštumas jau gerokai pažengęs, tad rizika netekti vaiko yra labai maža ir mes gyvename su didele viltimi.

Cilla ir mūsų dukra yra sveikos, aš nekantrauju su ja susipažinti, o mūsų šuo Beast nesupranta, kas vyksta. Atliekant ultragarsą ji iškėlė nykštį ir parodė „Like“, tad, manau, kad ji panaši į mane.

Laukiame dienos, kuomet galėsime pasveikinti ją atėjus į pasaulį ir pasidalinsime įspūdžiais, kai ji bus pasiruošusi su visais susitikti!“

» Rašyti komentarą