Eglės Jackaitės sūnus Jokūbas seka mamos pėdomis – vaidins seriale

Sakoma, kad obuolys nuo obels netoli rieda – aktorės Eglės Jackaitės pėdomis seka ir jos vyresnysis sūnus, dvidešimtmetis Jokūbas. Žavus jaunuolis kartu su mama pasirodys naujame kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone.

Jis atliks bandito, maniako Švarco vaidmenį. „Vaidmuo nėra didelis, – pasakoja Jokūbas. – Švarcas nuolatos visus puldinėja, o tuo pačiu yra ir visų puolamas. Jis siauros pasaulėžiūros, klastingas asmuo, mėgstantis regzti įvairias intrigas“.  

Blogiečio vaidmenį gavęs vaikinas džiaugiasi nauja patirtimi ir sako, kad save išmėginti ir atrasti naujų spalvų gyvenime – visada labai smagu. „Neigiamų personažų savybės būna neįprastos, atgrasios arba nepriimtinos visuomenei. O tai kas nepriimtina – intriguoja“, – apie savo atliekamą personažą pasakoja Jokūbas.

Jis neslepia, kad pats paauglystėje pats nebuvo „auksinis“: „Buvau gana maištingas, paaugliškas laisvės troškulys dažniausiai nugalėdavo. Ir jis niekur nedingo!“


Prieš dvejus metus mokyklą baigęs Jokūbas į ateitį žiūri filosofiškai: „Tie metai po mokyklos baigimo man leido suprasti, kad tokio dalyko kaip savęs ieškojimas nėra. Yra tik pasirinkimai, kurie nulemia kelio kryptis. Labai tolimos ateities planuoti nenoriu, bet turiu ko siekti – norėčiau studijuoti režisūrą. Mano manymu, geras režisierius turi būti ir geras aktorius, tad aktorystei visuomet liks vietos“.E. Jackaitė džiaugiasi sūnaus pasirodymu seriale. „Jokūbas daro tai iš visos širdies. Jis dirba atsakingai ir yra labai organiškas, – sako populiari aktorė. – Sūnus nuo vaikystės užsidegęs žiūrėdavo filmus. Gal aš kalbu labai subjektyviai, tačiau juo tikiu. Kamera Jokūbą turėtų mylėti“.  

E. Jackaitė įsitikinusi, kad darbas seriale sūnui yra puiki patirtis ir praktika. „Žinau, kad Jokūbas savo gyvenimą sieja su menu. Kinas, televizija jam puikiai tinka ir aš linkiu didžiausios sėkmės“, – sako aktorė.

Jokūbas jau nuo mažens vaidino mokykloje, vesdavo įvairius renginius. „Po mokyklos baigimo studijavau aktorinį meistriškumą Klaipėdoje, tačiau nusprendžiau pasukti kitu keliu. Esu užaugęs teatro aplinkoje, būdamas dar visai mažas stebėdavau tėvų spektaklius su didžiuliu susidomėjimu“, – pasakoja televizijoje debiutuojantis Jokūbas.

» Rašyti komentarą