Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė ieško pasiklydusio balandžio savininko (foto)

Žinomą dainininkę Irmą Jurgelevičiūtei užklupo netikėti malonūs rūpesčiai – išėjusi į savo buto balkoną jame atlikėja aptiko svečią – išskirtinio grožio balandį.

„Išsyk buvo aišku, jog jis yra naminis ir turi šeimininkus. Smagu būtų, jei jie atsirastų, nes akivaizdu – paukštelis mylimas bei prižiūrėtas“, - sakė I. Jurgelevičiūtė.

Baltas balandis nesiblaškė ir prisilietimų nevengė, todėl dainininkė su didžiuliu malonumu palaikė jį ant rankų, paglostė.Kaune, Šilainių mikrorajone gyvenanti I. Jurgelevičiūtė sako, jog dekoratyviniai balandžiai į jos buto balkoną užklysta ne pirmą kartą. Apie tai, kas gražuolių skraidūnų ieško, ji sužinodavo internete panaršiusi po specializuotus puslapius, tačiau kol kas naujausio radinio niekas nesiteirauja.

Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis sakė, jog dekoratyvinius balandžius tiesiog galima paleisti į laisvę, nes jie turėtų patys rasti savo namus.Balandžių žinovo Arūno Gudunsko teigimu, paukštelio nereikėtų baimintis, jam padėti grūdelių ir apie radinį paskelbti internetinio balandininkas.lt puslapio skiltyje „Svečių knyga“. Skelbime reikėtų nurodyti pagrindinę informaciją apie užklydusį svetį.

„Jei jis žieduotas, tuomet būtina nurašyti žiedo numerį. Taip savininką labai greitai ir lengvai galima rasti“, - sakė A. Gudunskas.


 

» Rašyti komentarą