Besilaukianti dainininkė Vasha Tenerifėje mėgavosi šeimos ir mylimojo dėmesiu (foto)

Neseniai lagaminus po atostogų Tenerifėje iškrovusi dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha į kelioninį bagažą vėl krauna poilsiui būtinus daiktus. Šįkart jos tikslas – Turkija, kur šeštą mėnesį besilaukianti žinoma atlikėja išvyksta su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku ir draugais.

„Pasibaigus krepšinio sezonui, Ronaldas stengiasi pailsėti ir sukaupti jėgų rudeniui. Be to, Turkija bus paskutinė šalis, kur, laukdama kūdikėlio, dar galėsiu apsilankyti. Tiesiog manau, kad vėliau keliauti bus pavojinga“, - sakė G. Grygolaitytė – Vasha.

Šypsodamasi ji sako Turkijoje atostogausianti pirmą kartą, o poilsio vietą šįkart parinko būtent mylimasis. Pasak dainininkės, ji žino tik tiek, kad mėgausis penkių žvaigždučių viešbučio ir maitinimo programos „viskas įskaičiuota“ privalumais. „Šįkart nuo baseino toli niekur neisiu!“, - juokėsi G. Grygolaitytė – Vasha.Tenerifėje ji taip pat viešėjo su R. Rutkausku. Į kelionę kartu vyko ir mama, dainininkė Viktorija Mauručaitė, jos sužadėtinis, prodiuseris Artūras Butkevičius ir sesutė Angela. Mažajai tai buvo pirmoji kelionė į užsienį. „Angela daug maudėsi ir mažai valgė. Ne viskas, ką jai siūlėme, patiko“, - sakė G. Grygolaitytė – Vasha.

Ir ji, ir V. Mauručaitė neslepia iš ispaniško maisto taip pat tikėjosi daugiau. Dainininkėms draugai buvo papasakoję apie Tenerifėje tiekiamas jūros gėrybes ir vaisius. „Gal mes tiesiog neradome tų kavinių, kuriose maistas būtų paruoštas taip, kaip byloja Ispanijos gerbėjai?“, - svarstė pašnekovė.Jai buvo sudėtinga ir vaikščioti kalnuotomis salos vietovėmis. Tuomet, kai karšta, pasak G. Grygolaitytės – Vashos, sudėtinga ir nusileisti, ir užkopti į kalnelį, o tai tenka daryti ne kartą per dieną.

Labiausiai Tenerifėje keliautojus sužavėjo Teidės ugnikalnis ir Loro parkas. Pastarajame įspūdį paliko gyvūnų gausa. „Orkų dydis tikrai įspūdingas, o delfinų šou Klaipėdoje man patiko labiau“, - su šypsena sakė G. Grygolaitytė – Vasha. 

» Rašyti komentarą