Aktorė Mischa Barton padavė į teismą savo mamą

Tėvams smagu džiaugtis savo atžalų sėkme ir padėti jiems pasiekti maksimalių rezultatų, tačiau po žibančiomis mažųjų aktorių ar dainininkų gyvenimo istorijomis neretai slepiasi išnaudojimas, siekimas pasipelnyti ir godumas. Aktorė Mischa Barton paskelbė, kad jos mama pagrobė visą merginos uždirbtą turtą ir teisybės ėmė ieškoti teisme.

Vos 8-erių savo karjerą pradėjusiai mergaitei dabar jau beveik 30 metų. Jai teko vaidinti daugybėje ypatingai populiarių filmų ir serialų, tačiau daugiaugiai dėmesio Mischa sulaukė sukūrusi vieną pagrindinių vaidmenų seriale „Po Kalifornijos saule“ (The O.C.).


Ilgos karjeros metu aktorės finansus tvarkė jos motina, kurią jauna moteris padavė į teismą kaltindama turto iššvaistymu: „Šį veiksmą lėmė godžios, savo vaiką ant scenos stūmusios motinos, kuri prisistatė aktorės vadybininke, elgesys. Užuot gynusi savo dukros ir klientės intesus ši moteris pasinaudojo ir apgavo nieko neįtariančią auką“, - teigiama aktorės advokato suformuotame kreipimesi į teismą.  

Mischa Barton teigia, kad jos motina ne tik išsvaistė jos sunkiai uždirbtus pinigus, bet ir pasinaudojo jos vardu sukurdama rankinių liniją bei atidarydama parduotuvę Londone, kurios pelną pasisavino pati. Jauna moteris pabrėžia, kad prasidėjus jos karjerai tiek jos motina, tiek tėvas nustojo dirbę ir ėmė gyventi tik iš jos uždirbamų pajamų.

» Rašyti komentarą