Aktorė Mila Kunis prakalbo apie gimdymą

Aktorė Mila Kunis visuomet pabrėždavo neplanuojanti tekėti ir susilaukti vaikų, tačiau moters gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis įsiplieskus jos ir aktoriaus Ahtono Kutcherio romanui - pora greitai paskelbė apie savo santykius ir sužadėtuves bei Milos nėštumą.

Pora ne kartą viešai prašė suteikti jiems kuo daugiau privatumo šiuo intymiu ir jiems labai svarbiu laikotarpiu, o Ashtonui net teko sulaikyti ir į namus įvesti savo nėščią sužadėtinę, kuri įpykusi apšaukė ir norėjo trenkti prie jų namų vartų lūkuriuojančiam ir porą be leidimo fotografuojančiam paparaciui.


„Diena iš dienos, naktis po nakties paparaciai laukia savo automobiliuose prie mano namų. Jie nori nufotografuoti mano pilvuką, nes jiems reikia įrodymo, kad esu nėščia. Nesuprantu, kam. Metai iš metų spauda vis skelbė, kad aš laukiuosi. O kai iš tiesų ėmiau lauktis jiems parūpo įrodymai, kurių seniau neprireikdavo“, - pykčio neslėpė moteris.

Retų interviu metu moteris papasakojo jau įrengusi dukros kambarį ir suruošusi kraitelį. Mila pripažino labai laukianti dukrelės atėjimo į šį pasaulį, tačiau kartu ir bijanti gimdymo. Moteris, skirtingai nei daugelis Cezario pjūvį besirenkančių Holivudo garsenybių, yra pasirengusi gimdyti natūraliai ir nori palatoje matyti tik gydytoją ir savo sužadėtinį. Artimi poros draugai teigė, kad paskutinėmis nėštumo dienomis Mila į namus įsileidžia tik šeimos narius ir keletą artimų draugų bei ir toliau, kaip ir viso nėštumo metu, prašo Ashtono nuprikti ledų ir mėsainių.

Gerą humoro jausmą turinti moteris pusiau juokais, pusiau rimtai teigė, kad vienintelis dalykas, kurio ji tikisi iš savo vaikų yra tai, kad jie netaps „išlepintais šikniais“ : „Aš tiesiog nenoriu, kad mano vaikai būtų šikniai. Vis pastebiu, kad daugelis vaikų šiais laikais yra būtent tokie. Mes abu norime gražiai besielgiančių, sąžiningų, draugiškų vaikų, kuriuos sutikę žmonės galėtų tiesiog pasakyti, kad tai geras vaikas“.

» Rašyti komentarą