Aktorė Liv Tyler laukiasi trečio vaikelio (foto)

Liv Tyler - išskirtinės išvaizdos moteris, aktorė, sukūrusi pagrindinius vaidmenis „Žiedų valdovo“ trilogijoje, filmuose „Armagedonas“, „Nepažįstamieji“ ir daugelyje kitų, vienos garsiausių pasaulio muzikos grupių „Aerosmith“ vokalisto dukra. Garsenybė retai matoma viešumoje, kadangi moteris vis labiau atsiduoda šeimai ir vaikams - Liv Tyler drauge su sužadėtiniu David Gardner jau augina du vaikučius bei laukia trečio mažylio atėjimo į pasaulį.


Trečio vaikelio besilaukianti Liv Tyler

„Dievulėliau, atrodo, kad mus vėl aplankė gandrai! Mano pilvelyje auga dar viena mažasis Tyler Gardner. Mūsų šeima didėja! Esu labai dėkinga ir labai myliu David Gardner“, - socialiniame tinkle, pasidalinusi jaukia apvalėjančio pilvuko nuotrauka, rašė aktorė.

Liv Tyler ne kartą buvo minėjusi labai mylinti vaikus, norinti jų susilaukti daugiau ir nekantriai laukianti dar vieno nėštumo: „Man labai patinka būti nėščiai. Esu aukšta, tad manęs nėštumas nevargina, nėra sunku. Būdama nėščia aš jaučiuosi labai gerai, jaučiuosi palaiminta. Taip pat esu aktorė, kad nėštumas yra bene vienintelė proga nedirbti ir tiesiog leisti laiką namuose.“


Antrojo vaikelio besilaukianti Liv su sūnumi Milo


Prieš pat antrąjį gimdymą


Liv Tyler su antruoju sūneliu Sailor

 

» Rašyti komentarą