Aktorė Inga Norkutė raukšles naikina... sraigių gleivėmis

Viena mylimiausių Lietuvos aktorių Inga Norkutė-Žvinienė nevengia atvirai ir šiltai bendrauti su žurnalistais bei gerbėjais. Šįkart garsi moteris pasidalino mintimis apie populiariausią jos kuriamą personažą Medą bei atskleidė ypač pikantišką ir neįprastą grožio paslaptį - Inga odą puoselėja... sraigių gleivėmis!

„Mano personažas Meda man yra lyg sesuo. Ne, lyg mano vaikas!. Stengiuosi, kad Meda liktų tokia pati, kokia buvo iš pradžių. Juk visi įsimylėjo Medą nuo pat pirmo „Moterys meluoja geriau“ sezono, todėl jos keisti visai nereikia“, – sako aktorė, šį vaidmenį kurianti jau aštuonerius metus.

Seriale „Moterys meluoja geriau“ nesikeičia ne tik Medos charakteris, bet ir jos stilius. Visuomet ryškiai pasidažiusi, puošniai apsirengusi, avinti aukštakulnius, ji ieško dar vieno turtingo meilužio.

„Niekada nesirengčiau taip, kaip Meda, mūsų stiliai absoliučiai skirtingi. Gyvenime nemūviu aukštakulnių, todėl kai tenka juos apsiauti kiekvieną kartą besifilmuojant labai daug bambu ir vadinu juos batais žudikais. Ir plaukų su bigudukais nesuku“, – savo ir personažo skirtumus kvatodama vardina I. Norkutė-Žvinienė.


Nors aktorė ir jos kuriamas personažas skiriasi kardinaliai, tačiau neretai ją gatvėje šaukia Meda. O vienas gerbėjas buvo pasiryžęs net kailinius padovanoti, sako I. Norkutė: „Turbūt galvojo, kad su Meda šneka, ji dėl kailinių juk pamišusi. Tačiau aš mandagiai atsisakiau...“

Nors I. Norkutė-Žvinienė yra visiška Medos priešingybė, net ir ji turi savo grožio ritualus: „Vien varške ir bananais graži nebūsi. Turiu vieną grožio ritualą. Savo vyro Aurimo sūnėną ir dukterėčią rytais išsiunčiu man surasti sraigę žolėje. Ją švariai nuplaunu ir paakius tepu sraigių gleivėmis. Gal tai mano įsitikinimas, tačiau nuo raukšlių puikiai padeda“.

Po metų pertraukos į TV3 televizijos eterį kultinis serialas grįžta atsinaujinęs – prie jo vairo stojo jaunosios kartos režisierius Justinas Krisiūnas, o prie „Moterys meluoja geriau“ aktorių komandos prisijungė Eglė Jackaitė, Justina Zinkevičiūtė, Vaidas Jočys, Lina Rastokaitė ir kiti.

„Kiekvienas režisierius į serialą įnešą naujų spalvų ir kvapų, prideda kažką naujo, – sako I. Norkutė-Žvinienė ir priduria, – pirmasis serialo sezonas nuo aštunto skiriasi kaip diena ir naktis! Tik pamilti herojai lieka tokie patys – nuoširdūs, su savo keistomis problemomis“.

» Rašyti komentarą