Aktorė Edita Užaitė: „Jokie botoksai šmotoksai laimingomis mūsų nepadarys“

Aktorė Edita Užaitė Kalėdų šventei jau pasirengusi. Keletą mėnesių su penkiamete savo dukra Marija keramikos studijoje iš molio ji lipdė eglutes. Jomis galima puošti namus, kabinti ant eglutės ar, sudėjus į dėžutę, dovanoti artimiesiems. „Šiluma yra tai, ką labiausiai noriu kitiems dovanoti per šventes“, – kartu su TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Renata Mikailionyte originaliai pakuodama dovanas kalbėjo Edita.

Kūčių stalą Edita jau keletą metų ruošia su visomis šeimos moterimis – mama, savo ir vyro seserimis. Kiekviena atvyksta su savo pagamintais patiekalais. „Taip jau susiklostė, kad man tenka pasirūpinti šventinio stalo dekoravimu“, – pasakoja aktorė ir priduria, kad Kūčioms jai labai patinka gaminti senovinius, tradicinius patiekalus, kuriuos ir valgo tik kartą metuose.


Edita neabejoja, kad šeima yra žmogaus stiprybė. „Jei mums pasiseka, būtent iš jos pasisemiame jėgų, kurios mus palaiko sunkiu metu, kurios duoda mums tvirtą stuburą, padeda nepaklysti“, – sako aktorė, prieš šventes dar skubanti savanoriauti į Jaunimo pagalbos liniją.

Kad galėtų dirbti savanore Jaunimo linijoje, Edita baigė trijų mėnesių parengiamuosius kursus. „Suprantu, kad šitas darbas keičia ir mane pačią, savyje randu daugiau atjautos“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ prisipažino Edita.

Savanorystės mintis Editos širdyje kirbėjo jau seniai. „Galbūt nuo tada, kai gimė dukra, – sako. – Tada man tarsi akys atsivėrė, supratau, kad aš irgi pasensiu, irgi mirsiu, o juk kažkada buvau vaikas. Kaip ir kiekvienas iš mūsų. Iš tų minčių išplaukė daugybė dalykų – kaip saugoti save, aplinką, kurioje gyveni, žmones. Ir kaip svarbu padėti vienas kitam. Taip turi būti – juk nesidalindamas, vienas su savo džiaugsmu, nesi laimingas. „Nei turtai, nei botoksai šmotoksai laimės mums juk neatneša“, – įsitikinusi aktorė ir televizijos laidų vedėja.

Laida „Pasaulis pagal moteris“ 10 valandą ryto, šeštadieniais per TV3.
 

» Rašyti komentarą