Aktorė Blake Lively motinystę paįvairina remontuodama motociklą, gamindama ir megzdama

Aktorė Blake Lively šiuo metu mėgaujasi kita svarbia gyvenimo role – buvimu mama. Gruodį pirmagimės su sutuoktiniu Ryanu Reynoldsu susilaukusi šviesiaplaukė naujausiame interviu Oprah Winfrey žurnalui „O Magazine“ papasakojo, kokių užsiėmimų ji imasi, norėdama atsipūsti ir kokiomis gudrybėmis džiugina savo mažylę.

Nors Holivudo aktorių pora itin ilgai slėpė dukters vardą, prieš savaitę pokalbių šou „Today“ R.Reynoldsas atskleidė, kad jiedu su B.Lively mažąją pavadino James. Gražuolė aktorė naujausiame interviu pasakojo, kad ji stengiasi prisotinti dukros gyvenimą magijos, kaip kad kadaise elgėsi jos pačios mama. „Mano mama kūrė aplink mane magišką pasaulį. Kai ji man skaitydavo vadinamųjų „laimės sausainukų“ pranašystes, jose būdavo pilna istorijų apie princeses, pilis, brangakmenius ir piratus. Kai suaugau pakankamai, kad sugebėčiau jas perskaityti pati, buvau nustebusi, kokios tos pranašystės iš tiesų nuobodžios“, – teigė 27-erių B.Lively.

Ypač maistą ir jo gaminimą mėgstanti aktorė šį užsiėmimą įvardija ir prie pomėgių, kurie padeda susidoroti su nuovargiu ir įtampa. Tiesa, kitos jos streso malšinimo procedūros dar įdomesnės. „Mėgstu kurti dalykus, kuriuos galiu panaudoti. Mėgstu megzti, gaminti arba krapštytis prie motociklo – to dabar mane moko mano vyras. Vienas pastarųjų mano kūrybinių projektų buvo gamtos motyvų įkvėptos pagalvėlės namų dekorui“, – pasakojo ji.


Dešimtmetį po dešimtmečio nesenstančią Adelainą filme „Adelainos amžius“ įkūnijusi B.Lively tikino, kad geriausias būdas praleisti laisvadienį – vaikštinėjant po Niujorką. „Šis miestas nuolat kinta. Kartais nukeliauju į vietą, kurioje buvau prieš keletą metų ir ji neatpažįstama. Tačiau manau, kad tai gerai – visada yra naujų vietų skaniai pavalgyti ir atrasti ką nors naujo“, – šypsojosi ji, tikindama, kad nepaisant dažnų kelionių Niujorkas – jos mėgstamiausia maisto šventovė.

Unikalioje mados ir meilės istorijoje „Adelainos amžius“ publikai bus suteikta galimybė keliauti per dešimtmečius drauge su heroje, kurią lydi stebuklas, o gal prakeiksmas, – ji amžinai jauna. 1908-aisiais gimusi Adelaina iš pradžių gyvena taip, kaip ir visi to laiko žmonės, praūžęs Pirmasis pasaulinis karas palieka savo randus, tačiau jauna moteris sukuria šeimą. Atrodytų, viskas klostosi puikiai, kol 1935-aisiais vieną šaltą žiemos naktį ji patenka į automobilio avariją. Įvyksta stebuklas – palytėta nežinomos magijos jauna moteris įgija atsparumą laiko tėkmei, ji nebesensta. Metai bėga, o Adelaina vis dar atrodo lyg būtų 27-erių.

Filmo „Adelainos amžius“ anonsas:

» Rašyti komentarą