Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje

Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių, stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia – jo nuotraukas dažnai galima pamatyti Agnės socialinių tinklų paskyrose, kur ji ne tik dalijasi stiliaus patarimais, bet ir klausia kitų mamų nuomonės vienu ar kitu vaikų auginimo klausimu. Bet štai televizijoje Leonas pasirodė tik dabar.

Agnės sūnaus Leonas kartu su mama filmavosi tėvams skirtoje laidoje „Mamyčių klubas“. A. Jagelavičiūtė kartu su laidos vedėja Indre Kavaliauskaite-Morkūniene dalinosi receptais, ką įdomaus galima pasigaminti piknikui su vaikais.
„Jeigu anksčiau sūnus maistui jokių pretenzijų neturėjo, dabar jis nori valgyti tik visus produktus atskirai, o ne sumaišytus. Todėl pasiūlysiu pasiruošti daugybę dėžučių su atskirais ingredientais, kuriuos mėgsta vaikai, o kartu sudėjus gaunasi puikios salotos tėvams“, – idėja dalinosi Agnė, kuri yra ir dviejų receptų knygų autorė. Tarp maisto ruošos netruko ir mamiškų pokalbių. A. Jagelavičiūtė atskleidė, ką ruošiasi veikti vasarą ir kodėl Leonas nelanko darželio.

Mamyčių klubas“ sekmadieniais 8.30 val. per TV3. Laidą taip pat galite pasižiūrėti internete: TV3 Play.

» Rašyti komentarą