57-erių Sharon Stone apsinuogino žurnalo fotosesijai

Sharon Stone žavi subtiliu seksualumu ir laikui nepavaldžiu grožiu. 57-erių metų moteris tą dar kartą įrodė pozuodama žurnalo „Harper’s Bazaar“ fotosesijai. Aktorė ir buvęs modelis apnuogino ne tik kūną, bet ir sielą - Sharon papasakojo apie hemoraginį insultą po kurio jai teko iš naujo mokytis gyventi.

„Atėjusi pas gydytoją paklausiau, ar mirsiu, o jis man atsakė, kad į mano smegenis liejasi kraujas. Pasakiau, jog turėčiau paskambinti mamai. Jis tarė: „Jūs teisi. Paskambinkite, nes netrukus galite prarasti kalbos dovaną“, - sudėtingos ligos pirmąsias akimirkas prisiminė aktorė.

Sharon Stone insultą patyrė 2001-aisiais. Jos reabilitacija truko ilgiau nei dvejus metus, aktorė turėjo iš naujo išmokti vaikščioti, taisyklingai kalbėti, skaityti, subyrėjo jos santuoka, ji prarado teisę auginti įsūnį. Moteris teigia, kad sunkumai ją užgrūdino, ji stipresnė, atviresnė ir drąsesnė: „Mano emocinis intelektas dabar aukštesnis. Labai stengiuosi lavinti savo smegenis. Esu stipresnė. Galiu būti įžūli. Tai gąsdina žmones, tačiau, manau, kad čia jau ne mano bėdos. Žinot, juk mano smegenys pažeistos, tad jums telieka susitaikyti“, - juokavo optimizmo neprarandanti moteris.

 

» Rašyti komentarą