Sėkmės istorija: numesti svorio padėjo mama

Emma Day dabar sveria tik 55 kg ir ketina tapti modeliu, o juk anksčiau dėl didelio antsvorio neatsigindavo pašaipių žvilgsnių ir patyčių... Jos sėkmės paslaptis labai paprasta: ji nustojo valgyti savo mėgstamus sausainius.

Mokydamasi vidurinėje mokykloje, Emma svėrė 80 kg, o sulaukusi 13 – jau 95. Savaime suprantama, tokioje aplinkoje patyčių išvengti buvo neįmanoma, tad grįžus namo blogą nuotaiką ir nuoskaudas pamiršti padėdavo šokoladinių sausainių pakelis, 7 karšto šokolado porcijos per dieną ir dviguba vakarienė.

Pakeisti situaciją padėjo mama. Ji įtikino mėgstamus sausainius pakeisti salotomis, ir merginos svoris tuojau pat pradėjo kristi.

„Iš pradžių savimi labai nepasitikėjau. Aš buvau vieniša, bijojau kalbėtis su žmonėmis, tačiau dabar bendrauju laisvai, turiu daug draugų ir jaučiuosi daug sveikesnė. Be to, galiu sau leisti nešioti viską, ką panorėsiu“, – džiaugiasi Emma.

 

Komentarai (3)

to Valda 2013-04-22 03:13
Tai gal valgai kitus kaloringus produktus - bulviniai, miltiniai patiekalai, naudoji daug padazu, valgai riebu maista ir t.t. :)
Valda 2013-04-13 18:02
Saldumynu nevalgau bet nesu plona :}
Giedrė 2013-04-10 15:14
Šaunuolė!

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai