Paryžiuje apsilankiusios Gerda Stiklickienė ir Eglė Straleckaitė: „Buvome tikros turistės“

Ryčio Survilos nuotr.

Keletą dienų Prancūzijos sostinėje Paryžiuje praleidusios televizijos gelbėtoja Gerda Stiklickienė bei profesionali sportinių šokių šokėja Eglė Straleckaitė sakė, jog per gana trumpą viešnagės laiką jos spėjo ir padirbėti fotosesijoje, ir pasižvalgyti po meilės miestą. „Pagrindinis mūsų kelionės tikslas buvo pristatyti naujausias dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės ir papuošalų kūrėjos Irinos My My darbų kolekcijas. Tačiau, praleidus prieš objektyvą pusdienį, dar likdavo daug laiko pramogoms!“, - su šypsena pasakojo G. Stiklickienė.

Anot jos, į vieną garsiausių Europos didmiesčių išsirengė 17 asmenų komanda. Televizijos gelbėtoją į darbo – poilsinę kelionę lydėjo mylimasis Andrius Žemaitis ir dvylikametis sūnus Markas. G. Stiklickienė Paryžiuje anksčiau nėra viešėjusi. A. Žemaitis kartą buvo atvykęs darbo vizito į Prancūzijos sostinę, bet tuomet turistų lankomoms įžymybėms negalėjo skirti laiko.

Pora neabejojo turinti pamatyti Eifelio bokštą, Elizejaus laukus, Notre dame katedrą ir Disneilendą. G. Stiklickienė juokdamasi patikino, jog jei vaikystėje būtų atvykusi į atrakcionų bei karuselių rojų, be abejonės iš netikėtumo ir įspūdžių gausos nualptų.Nors Paryžius yra viena iš Europos mados sostinių, parduotuvės nebuvo lietuvaičių tikslas. Sau nei Gerda, nei Andrius nieko nenusipirko. Tačiau suvenyrams pora skyrė ne vieną dešimtį eurų.

„Buvome tikri turistai – neišrankūs, besimėgaujantys įspūdžiais ir įsigyjantys daugybę raktų pakabukų su Eifelio bokšto atvaizdu! Iš kartu keliavusios komandos mes buvome ne vieninteliai, kuriems Paryžius tapo atradimu“, - įsitikino pašnekovė.

Pirmą kartą į Prancūzijos sostinę vyko ir kirpėjas Karolis Murauskas, turėjęs pasirūpinti dizainerės A. Jurkšaitytės kurtus drabužius demonstravusių modelių plaukais. Anot jo, miestas – įspūdingas ir įtraukiantis.

„Miego buvo labai mažai, bet vis tiek pamatėme tik nedidelę dalį to, kuo žavi Paryžius!“, - sakė K. Murauskas.

Kelione besimėgavusi E. Straleckaitė patikino į garsiausią Prancūzijos miestą dar grįšianti. Ji, kaip ir kiti fotosesijos dalyviai, sakė dėl galimo teroristų išpuolio nepergyvenusi. Profesionaliai šokėjai, nemažai keliaujančiai po pasaulį, šiuo metu gerokai grėsmingesni atrodo vizitai į Turkiją ar Egiptą.


 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai