Nešynės (I dalis)

Gimęs vaikas į jūsų namus atneša ne vien džiaugsmą, bet ir rūpesčių. Ką daryti, jeigu negalite palikti jo vieno, o užsiimti savais darbais vis dėlto yra būtina? Rankos užimtos kažkuo kitu – mažylis verkia. Paimate jį ant rankų – negalite nuveikti nieko daugiau. Pažįstama situacija? Išeitis yra.

Nešynės (arba vadinamieji slingai) – tai paprastas ir patogus sprendimas. Rankos lieka laisvos, o mamytė visada žino, kad vaikutis saugus. Galima paminėti ir daugiau privalumų: visas krūvis pasiskirsto ant peties ir nugaros (priklausomai nuo nešiojimo padėties), todėl mažiau pavargstama. Nešynės skirtos nešioti įvairaus amžiaus vaikučius (dažniausiai iki 2 metų), tinkamos namuose, parke, viešajame transporte – trumpai tariant, visur, kur tik norite. Mažyliams jos taip pat patinka, nes mato daugiau pasaulio, ir tuo pačiu visada yra prie pat mamos.

Tik kaip išsirinkti tinkamą? Gal geriau vežimėlis?

Jeigu namie mažai vietos, neturite savo transporto, o vežimėlį tempti laiptais arba įkelti į viešąjį transportą sudėtinga, nešynė gali būti puiki išeitis. Įsigyti jų, deja, galėsite toli gražu ne visur. Pirkdami atkreipkite dėmesį, kad audinys turėtų būti toks, kad neišsitampytų, gerai atrodytų ir laikytų.

Jeigu vis dėlto su vežimėliu jums atrodo patogiau – ką gi, jūsų teisė rinktis. Vis dėlto reikia pastebėti, kad tie vaikai, kurie dažnai būna ant tėvų rankų, visa laiką šalia, vystosi daug greičiau, auga ramūs, pasitikintys savimi, laimingi, mažiau verkia, o jau po kelių mėnesių tampa vis labiau nepriklausomi, tad vežimėlio teikiamas patogumas yra gana subjektyvus ir laikinas dalykas.

Dar vienas pliusas nešynės naudai – galėsite maitinti vaikutį netgi vaikščiodama. Vargu ar vežimėlis gali ją atstoti.

2 psl. »

Komentarai (3)

sca 2012-01-02 11:58
O siaube kiek informacijos. Jo... gamintojai nesnaudzia :)
Gabija 2012-01-02 09:41
Man atrodo patogiausia kuprinė
Laura 2012-01-02 08:53
Nė nenumaniau, kad jų būna tiek rūšių

Po gimdymo

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai