Namų ruoša: kaip sutaupyti laiko?

Tikriausiai daugelis iš jūsų bandė skaičiuoti, kiek laiko suryja namų ruoša. Liūdniausia mažus vaikus auginančioms mamoms – tai suprantama. Jos gali visą dieną skalbti, tvarkytis, siurbti kilimus, valinėti dulkes, šveisti, tačiau labai greitai buvusios švaros nelieka nė ženklo, ir viską tenka pradėti iš naujo... Pažįstama? Palengvinkite savo gyvenimą, laikykitės kelių paprastų taisyklių!

Šalin viską, kas nereikalinga!

Atsikratyti nereikalingų daiktų – pirmasis žingsnis. Svarbiausia ištuštėjusios erdvės neužversti naujais.

Sakoma, kad vyrai linkę sumokėti ir dukart brangiau už tai, kas jiems reikalinga, o moterys -  išleis visas santaupas, jei pamatys, kad kažkas kainuoja pigiau nei įprastai. Tiesa tai ar ne, ginčytis neverta, bet įsiklausyti tikriausiai derėtų.

Žodis „išpardavimas“ lyg magnetas traukia moteris. Jos nespėja ir apsižiūrėti, kaip ant spintelės atsiranda nauja vazelė ar laikrodis... Nemažai prisiperkama ir kelionių metu – ne todėl, kad reikėtų, bet šiaip, prisiminimui. Visi šie dalykėliai kaupia dulkes ir tvarkymuisi suryja begales brangaus laiko, kurį būtų galima išnaudoti prasmingiau.

Niekas nesako, kad viską reikia išmesti. Bent jau supakuokite šiuos daiktus į dideles dėžes ir pasidėkite į spintą ar palėpę. Jei norėsite, galėsite bet kada pasiimti ir parodyti svečiams, o po to ir vėl kur nors paslėpti.

Visada iš anksto žinokite, ko einate į parduotuvę – tai padės jums sutaupyti daug laiko, vietos ir nervų.

Kiekvienam daiktui – sava vieta

Švaru ne ten, kur tvarkoma, o ten, kur tvarka palaikoma. Įpraskite tik ką panaudotus daiktus padėti į vietą –  nebereikės sukti galvos, kur galėjote jį palikti (ir visai nesvarbu, ar tai mėgstamas šaukštas, ar marškinėliai).

2 psl. »

Komentarai (4)

Lijundra 2012-01-02 14:59
oj tikrai ne visos moterys moka tvarkytis. Pati turiu drauge kuri slitineja po namus nesugebedama iki galo ne vieno darbo atlikti o paskui skundziasi kaip pavargo ir nieko nesuspejo. paprasciausiai yra neorganizuotu zmoniu kuriems tokiu patarimu labai reikia
liu 2012-01-02 11:57
Maziau galvokite kaip sutaupyti ir tada savaime daugiau darbu pavyks nudirbti :)
Viola 2012-01-02 11:18
O vis tiek reikia kartoti ir kartoti, nes nieko neatsimenam ir darom tas pačias klaidas :)
Gabija 2012-01-02 09:42
Nieko nauja...

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai